Appartement te koop: Raadhuisplein 16, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerAppartementenRaadhuisplein 16

Raadhuisplein 16

Hoofddorp Centrum Zuid, Haarlemmermeer

€ 379.000
Buurt Hoofddorp Centrum Zuid, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH XL op 107m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement op het Raadhuisplein

Dit appartement aan het Raadhuisplein in Hoofddorp is een fijne plek voor wie van centraal wonen houdt. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met 61 vierkante meter en een bouwjaar van 2012 is het een modern appartement. De vraagprijs van €379.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar past bij de centrale ligging. Bekijk ook andere appartementen in Haarlemmermeer.

De buurt Hoofddorp Centrum Zuid

De buurt Hoofddorp Centrum Zuid is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een levendige buurt met een mix van jonge huishoudens en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dichtbevolkte wijk is met veel appartementen.

Leven in de straat

Het Raadhuisplein ligt in het hart van Hoofddorp. Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL, die om de hoek zit. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Klimop en Kindcentrum Natuurlijk!, beide op loopafstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JandeMakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 6.213
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte1145m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA

Locatie

Raadhuisplein 16, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Zuid

Inwoners3.390
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Zuid

Woningvoorraad1.102
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

21 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
107m
Jumbo
Marktlaan 31
268m
Lidl
Marktplein 15-19
346m

Scholen

39 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
258m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
514m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
561m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisplein 16, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Raadhuisplein 16?

De woning aan Raadhuisplein 16 in Hoofddorp heeft energielabel A.

Is €379.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €379.000 ligt onder het gemiddelde van €426.000 in de buurt, maar boven de mediaan van €425.000. Het appartement is 61 m², wat kleiner is dan het gemiddelde van 72 m² in de buurt. De prijs per vierkante meter is ongeveer €6.213, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €6.279. Het is een marktconforme prijs voor een modern appartement op een centrale locatie.

Hoe is de buurt Hoofddorp Centrum Zuid?

Hoofddorp Centrum Zuid is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge huishoudens. De buurt heeft een hoge dichtheid en is levendig. Er zijn winkels, restaurants en parken op loopafstand. Het treinstation is op 2,2 km afstand, dus niet direct om de hoek maar wel bereikbaar.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. In de buurt hebben de meeste woningen label A of A+, dus het is mogelijk dat dit appartement ook een zuinig label heeft, maar dat is niet zeker.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De AH XL is op 107 meter, Jumbo op 268 meter, Lidl op 346 meter, Ekoplaza op 359 meter en Dirk op 387 meter. Je kunt dus gemakkelijk lopend boodschappen doen.

Hoe zijn de scholen in de omgeving?

Er zijn diverse basisscholen in de buurt. De Rooms Katholieke Basisschool Klimop is op 514 meter, Kindcentrum Natuurlijk! op 561 meter en IKC Wereldwijs op 826 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 258 meter. Voor voortgezet onderwijs is de afstand ongeveer 1 km.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?