Twee-onder-één-kap te koop: Kwadijkerpark 330, Purmerend
Verkocht onder voorbehoud
KopenPurmerend2-onder-1-kapwoningenKwadijkerpark 330

Kwadijkerpark 330

Molenkoog, Purmerend

€ 665.000
Buurt Molenkoog, PurmerendBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een groene buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2013 staat in de rustige buurt Molenkoog in Purmerend. Met een woonoppervlak van 147 m² en een energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. Het perceel is maar liefst 10802 m² groot, wat uitzonderlijk is voor een woning van dit type. De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor een woning met zoveel grond. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Purmerend.

Buurt Molenkoog: ruim en groen

Molenkoog is een buurt met veel eengezinswoningen (82%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1368), wat zorgt voor een rustige, ruime opzet. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De buurt Molenkoog is populair vanwege de nabijheid van groen en voorzieningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of PLUS, beide op ongeveer 15 minuten lopen. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Prinses Beatrix (7 minuten lopen) of naar het voortgezet onderwijs op SG W.J. Bladergroen (5 minuten lopen). Het park of plantsoen is om de hoek (200 meter). De gemeente Purmerend biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck Nieuwbouw op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 4.524
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte10802m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA+++
GemeentePurmerend

Locatie

Kwadijkerpark 330, Purmerend

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenkoog

Inwoners1.105
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Leeuwerikplein 27
1482m
PLUS
Leeuwerikplein 29
1482m
Jumbo
Gildeplein 58
1658m

Scholen

44 binnen 5 km

SG W.J. Bladergroen
Voortgezet onderwijs · 491 leerlingen
452m
Openbare Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 46 leerlingen
690m
Scholengemeenschap Gerrit Rietveld
Voortgezet onderwijs · 381 leerlingen
867m

Veelgestelde vragen

Over Kwadijkerpark 330, Purmerend

Welk energielabel heeft Kwadijkerpark 330?

De woning aan Kwadijkerpark 330 in Purmerend heeft energielabel A+++.

Is €665.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning met een perceel van 10802 m² in Purmerend. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2013 maken de woning zeer zuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 10802 m², wat uitzonderlijk groot is voor een twee-onder-één-kapwoning. Dit biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, eventueel een moestuin of andere buitenactiviteiten. De precieze indeling en bestemming kun je zelf bepalen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Je kunt rekenen op een lage energierekening.