Appartement te huur: Aartsbisschop Romerostraat 243, Utrecht
HurenUtrechtAppartementenAartsbisschop Romerostraat 243

Aartsbisschop Romerostraat 243

Voordorp en Voorveldsepolder, Utrecht

€ 1.995 p.m.
Buurt Voordorp en Voorveldsepolder, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een autoluwe buurt

Dit appartement aan de Aartsbisschop Romerostraat 243 in Utrecht voelt als een eigen plek in een groene, rustige omgeving. Met 71 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele woning. De huurprijs van €1.995 per maand is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Utrecht.

Voordorp: een dorp in de stad

De buurt Voordorp en Voorveldsepolder wordt door bewoners omschreven als een dorp in de stad. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Als ik in Voordorp kom dan voelt het echt als een dorp. Mensen kijken je aan, zeggen gedag, kinderen spelen op straat en je ziet veel groen." De buurt is autoluw en rustig, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Meer over de buurt Voordorp en Voorveldsepolder.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool Voordorp, op vijf minuten lopen, of naar pcbs De Regenboog. Het Gerrit Rietveld College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Rotsvast Utrecht

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rotsvast Utrecht aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.995 p.m.
Prijs per m²€ 28 p.m.
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte3435m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA+
BuurtVoordorp en Voorveldsepolder
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Aartsbisschop Romerostraat 243, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Louise
29-09-2025
Dorp in de Stad

Als ik in voordorp kom dan voelt het echt als een dorp. Mensen kijken je aan, zeggen gedan, kinderen spelen op straat en je ziet veel groen. Ook is het autoluw, wat het lekker rustig maakt op straat! Een keer was er wel een vechtpartij tussen allemaal straat jongeren, maar dat waren volgensmij geen mensen uit de buurt. Want ik zie eigenlijk nooit mensen hangen op straat wat ik ook fijn vind. Mijn kamer zit aan de stoep zowat en ik heb echt nooit last van iemand. Ook kom ik uit een dorp en was ik een beetje bang voor de drukte van de stad, maar dat is jet totaal niet dus dat is echt top.

Buurt statistieken

Gegevens uit Voordorp en Voorveldsepolder

Inwoners5.125
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Voordorp en Voorveldsepolder

Woningvoorraad2.156
Gem. WOZ-waarde€ 532.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Troosterhof 14
666m
Jumbo
Euterpedreef 10
1474m
Aldi
Euterpedreef 5
1474m

Scholen

103 binnen 5 km

SO Fier
Speciaal onderwijs · 154 leerlingen
257m
Openbare Basisschool Voordorp
Basisonderwijs · 236 leerlingen
412m
pcbs De Regenboog
Basisonderwijs · 150 leerlingen
428m

Veelgestelde vragen

Over Aartsbisschop Romerostraat 243, Utrecht

Welk energielabel heeft Aartsbisschop Romerostraat 243?

De woning aan Aartsbisschop Romerostraat 243 in Utrecht heeft energielabel A+.

Is €1.995 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.995 ligt iets boven de mediaanhuurprijs in de buurt (€1.720), maar is lager dan het gemiddelde (€2.066). Met 71 m² is de prijs per m² (€28,10) hoger dan het buurtgemiddelde van €19,63 per m². De woning heeft energielabel A+, wat bijdraagt aan lagere stookkosten. Of de prijs eerlijk is, hangt af van wat je zoekt: een energiezuinig appartement in een rustige, groene buurt.

Hoe is de buurt Voordorp om in te wonen?

Voordorp wordt door bewoners omschreven als een dorp in de stad: rustig, autoluw en groen, met veel gezinnen. Er zijn weinig overlastgevende jongeren op straat. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel kinderen en 45-plussers. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij de stad wil zitten.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Voordorp (412 m) en pcbs De Regenboog (428 m). Voor voortgezet onderwijs is het Gerrit Rietveld College op 648 m afstand. Ook is er speciaal onderwijs (SO Fier) op 257 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,1 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit zorgt voor lagere energiekosten in vergelijking met woningen met een lager label. Het is een van de beste labels die je kunt hebben.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 666 m, ongeveer 8 minuten lopen. Ook Jumbo en Aldi zijn op 1,5 km afstand, goed bereikbaar met de fiets.

Hoe veilig is de buurt?