Appartement te huur: Achter de Cattentoren 5, Roermond
Onder optie
HurenRoermondAppartementenAchter de Cattentoren 5

Achter de Cattentoren 5

Binnenstad, Roermond

€ 1.500 p.m.
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Binnenstad

Dit appartement aan de Achter de Cattentoren 5 ligt midden in de levendige Binnenstad van Roermond. Met 106 m² woonoppervlak is het een flinke huurwoning. Het energielabel A+ betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De huurprijs van €1.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Roermond, maar de ruime opzet en het bouwjaar 2010 maken het een comfortabele keuze.

De buurt Binnenstad

De buurt Binnenstad is dichtbevolkt en stedelijk, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een centrumlocatie. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige wijk zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo op tien minuten lopen. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals PCB Willem de Zwijger op loopafstand en de Steenen Brug iets verderop. De gemeente Roermond biedt verder een ruim aanbod aan scholen en winkels.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jack Frenken makelaars en adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 14 p.m.
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte574m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA+
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Achter de Cattentoren 5, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
311m
Jumbo
Roersingelpassage 5
749m
Aldi
Nassaustraat 78
1034m

Scholen

33 binnen 5 km

PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
680m
Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
1134m
Wings Roermond
Voortgezet onderwijs · 614 leerlingen
1214m

Veelgestelde vragen

Over Achter de Cattentoren 5, Roermond

Welk energielabel heeft Achter de Cattentoren 5?

De woning aan Achter de Cattentoren 5 in Roermond heeft energielabel A+.

Is €1.500 huur per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.500 ligt 26% boven het buurtgemiddelde van €1.191. Wel is dit appartement met 106 m² groter dan veel andere huurwoningen in de Binnenstad. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €12,06, terwijl dit appartement uitkomt op €14,15 per m². Het energielabel A+ en het bouwjaar 2010 kunnen de hogere prijs deels verklaren.

Hoe snel worden woningen in de Binnenstad verhuurd?

Woningen in de Binnenstad worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Binnenstad?

De Binnenstad is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2563 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen en winkels op loopafstand zijn, zoals restaurants, supermarkten en openbaar vervoer.

Zijn er veel eenpersoonshuishoudens in de buurt?

Ja, van de 6060 inwoners wonen er 2805 alleen, dat is bijna de helft. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4. Dit past bij een centrumlocatie waar veel studenten en jonge werkenden wonen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roermond ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er parken in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,8 km afstand, dus op loopafstand. Daarnaast zijn er diverse restaurants en een bibliotheek in de buurt.

Jack Frenken makelaars en adviseurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Jack Frenken makelaars en adviseurs
jackfrenken.nl
Bekijk
Jack Frenken makelaars en adviseurs
funda.nl
Bekijk