Appartement te koop: Albert Verweystraat 162, Voorburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidschendam-VoorburgAppartementenAlbert Verweystraat 162

Albert Verweystraat 162

Voorburg Midden midden, Leidschendam-Voorburg

€ 419.000
Buurt Voorburg Midden midden, VoorburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Voorburg

Dit appartement aan de Albert Verweystraat 162 ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een royale 96 m² woonoppervlakte. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat je redelijk zuinig woont. Met een vraagprijs van €419.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de gemiddelde prijs per m² in de buurt. Benieuwd naar andere appartementen in Leidschendam-Voorburg?

De buurt: Voorburg Midden midden

De buurt Voorburg Midden midden is een geliefde plek, blijkt uit de beoordelingen. Een bewoner zegt: 'Geweldige buurt alles bij de hand ik ben en blijf een voorburger.' Een ander noemt het 'heerlijk niet te druk en alles heb je dicht bij je.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel 65-plussers, wat zorgt voor een rustige, gemêleerde sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo, die om de hoek zit, of de Albert Heijn twee straten verder. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals het Corbulo Tech & Design College en het Sint-Maartenscollege, beide op loopafstand. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BS Real Estate op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 4.365
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1150m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtVoorburg Midden midden
WijkVoorburg Midden
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Albert Verweystraat 162, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.5
Senna
15-09-2024
Wil niet meer weg hier

Geweldige buurt alles bij de hand ik ben en blijf een voorburger. Ik zou niet weg willen uit Voorburg

7.9
Senna
29-08-2024
Wil niet meer weg hier

Ik woon al heel m’n leven in Voorburg het is hier heerlijk niet te druk en alles heb je dicht bij je. ‘s avonds lekker lopen naar heren straat Voorburg

8.1
senna Cramer
28-06-2024
Altijd gezelligheid

Ik ben hier opgegroeid. Vroeger kwam ik altijd al als klein kind bij het koningin Juliana plein. En nu woon ik er boven samen met mijn man en kind. Je hebt alle voorzieningen. Je komt makkelijk in Den Haag. Bij de mall of Netherlands. Bij de snelweg. Alles in de buurt om weg te kunnen. Het is niet druk. We hebben een groeps app met alle bewoners om alles samen in de gaten te houden. Dat is gewoon netjes. We hebben allemaal een eigen parkeerplek in de ondergrondse parkeergarage waar alleen wij bij kunnen. En anders alle bezoekers vrienden familie. Hebben genoeg ruimte om te parkeren overal kan je parkeren

7.6
Senna Cramer
16-11-2023
Mooie buurt

Ik ben er opgegroeid en wil er niet meer weg hernia heel fijn wonen hier niet te druk en. Alles goed bereikbaar en in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg Midden midden

Inwoners2.980
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Voorburg Midden midden

Woningvoorraad1.820
Gem. WOZ-waarde€ 326.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen54%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Jumbo
Jacob van den Eyndestraat 14
199m
Albert Heijn
Koningin Julianalaan 263
267m
Aldi
Monseigneur van Steelaan 205
791m

Scholen

33 binnen 5 km

Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
298m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
317m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
442m

Veelgestelde vragen

Over Albert Verweystraat 162, Voorburg

Welk energielabel heeft Albert Verweystraat 162?

De woning aan Albert Verweystraat 162 in Voorburg heeft energielabel C.

Is €419.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €419.000 ligt boven de mediaan van €317.000 in de buurt, maar de gemiddelde verkoopprijs van appartementen in de buurt is €448.471. Met 96 m² en energielabel C is de prijs per m² ongeveer €4.365, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.319. Het is dus aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk voor een woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee ben je snel in Den Haag of andere steden.

Wat voor type woning is dit en uit welk jaar?

Het is een appartement uit 1956, met een woonoppervlak van 96 m². Het energielabel is C, wat duidt op een redelijk energiezuinige woning. De bouwstijl is typisch voor de jaren vijftig, met royale kamers en hoge plafonds.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurt is er een ondergrondse parkeergarage waar bewoners een eigen parkeerplek hebben, zoals een bewoner aangeeft. Ook voor bezoekers is er voldoende parkeergelegenheid in de omgeving. Specifieke parkeergegevens voor deze woning zijn niet vermeld.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 224 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 2980, wat neerkomt op ongeveer 7,5 misdrijf per 100 inwoners. Bewoners geven in reviews aan dat er een groepsapp is om de boel in de gaten te houden, wat wijst op een betrokken gemeenschap.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen in de buurt is 91 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. Deze woning staat nu te koop, dus de exacte verkooptijd is nog niet bekend.

BS Real Estate