Appartement te koop: Annie M.G. Schmidtlaan 420, Voorschoten
KopenVoorschotenAppartementenAnnie M.G. Schmidtlaan 420

Annie M.G. Schmidtlaan 420

Krimwijk, Voorschoten

€ 1.100.000
Buurt Krimwijk, VoorschotenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Annie M.G. Schmidtlaan in Voorschoten is een lichte, royale woning met een woonoppervlak van 162 m². Het appartement is gebouwd in 2009 en heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk je naar andere appartementen in Voorschoten, dan valt op dat dit een van de grotere is.

Krimwijk: een groene, rustige wijk

De buurt Krimwijk is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een stabiele, veilige buurt zien met weinig criminaliteit.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, op nog geen tien minuten lopen. Ook de Aldi en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool De VOS (om de hoek) en Rooms Katholieke Basisschool Emmaus (twee straten verder). De gemeente Voorschoten biedt verder goede voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een treinstation op 2,9 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rijnland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 6.790
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte2315m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtKrimwijk
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Annie M.G. Schmidtlaan 420, Voorschoten

Buurt statistieken

Gegevens uit Krimwijk

Inwoners2.170
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolstraat 1
963m
Aldi
Schoolstraat 6
1031m
Dirk
Koningin Julianalaan 4
1254m

Scholen

49 binnen 5 km

Openbare Basisschool De VOS
Basisonderwijs · 431 leerlingen
364m
Rooms Katholieke Basisschool Emmaus
Basisonderwijs · 255 leerlingen
924m
Fortgensschool
Basisonderwijs · 216 leerlingen
946m

Veelgestelde vragen

Over Annie M.G. Schmidtlaan 420, Voorschoten

Welk energielabel heeft Annie M.G. Schmidtlaan 420?

De woning aan Annie M.G. Schmidtlaan 420 in Voorschoten heeft energielabel A.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Voorschoten, maar het is een groot appartement van 162 m² met energielabel A en bouwjaar 2009. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Krimwijk om in te wonen?

Krimwijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en appartementen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn weinig voorzieningen direct in de wijk, maar op loopafstand vind je supermarkten, scholen en een park. De criminaliteit is laag, met 51 misdrijven per jaar in de hele buurt.