Appartement te koop: Badhuislaan 15A, Hilversum
6 uur geleden ontdekt
KopenHilversumAppartementenBadhuislaan 15A

Badhuislaan 15A

Boomberg, Hilversum

€ 1.075.000
Buurt Boomberg, HilversumBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Boomberg

Dit royale appartement van 154 m² aan de Badhuislaan ademt de sfeer van 1913, maar is met energielabel A verrassend zuinig. De vraagprijs van €1.075.000 ligt iets boven het buurtgemiddelde, maar past bij de ruime oppervlakte en het hoge energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Hilversum voor een vergelijking.

Buurt Boomberg: rustig en groen

De buurt Boomberg is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners: bijna een derde is 65-plus. Een bewoner zegt: "Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis." Een ander noemt het "een veilige buurt." De woningvoorraad bestaat voor bijna de helft uit eengezinswoningen, en twee derde is koop.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (500 m) of de Aldi en Albert Heijn op tien minuten lopen. Het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum zit twee straten verder (156 m), en basisscholen zoals de Violenschool zijn ook dichtbij. De gemeente Hilversum biedt verder parken, restaurants en een bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en bronnen

De woning wordt op het moment van schrijven via Huispedia en Concord onroerend goed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 6.981
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte1330m²
Bouwjaar1913
EnergielabelA
BuurtBoomberg
WijkNoordwest
GemeenteHilversum

Locatie

Badhuislaan 15A, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Emile
23-08-2025
Vertrouwde buurt

Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis

8.3
Emile
13-04-2025
Het is een veilige buurt en er gebeurt niet iets hier

Ze zijn heel erg overdreven met echt hun groep op hun manieren

Buurt statistieken

Gegevens uit Boomberg

Inwoners3.185
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boomberg

Woningvoorraad1.618
Gem. WOZ-waarde€ 686.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

24 binnen 5 km

SPAR express
Vaartweg 137 A
502m
Aldi
Noordse bosje 23
732m
Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
741m

Scholen

62 binnen 5 km

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Voortgezet onderwijs · 651 leerlingen
156m
Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
447m
Dr. H. Bavinckschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
655m

Veelgestelde vragen

Over Badhuislaan 15A, Hilversum

Welk energielabel heeft Badhuislaan 15A?

De woning aan Badhuislaan 15A in Hilversum heeft energielabel A.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt iets boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€1.080.222) en ruim boven de mediaan (€895.000). De prijs per m² (€6.980) is hoger dan het buurtgemiddelde van €5.872, maar het energielabel A en het bouwjaar 1913 met royale oppervlakte verklaren dat deels.

Hoe veilig is de buurt Boomberg?

Bewoners geven de buurt een 8,19 en noemen het 'veilig' en 'vertrouwd'. Er zijn 120 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat voor een stedelijk gebied met ruim 3.000 inwoners relatief laag is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. In de buurt heeft slechts 12,5% van de woningen label A, en 4,2% heeft A+. Dit appartement is dus bovengemiddeld energiezuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum ligt op 156 meter, en basisscholen zoals Violenschool (447 m) en Dr. H. Bavinckschool (655 m) zijn op loopafstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement van 154 m², gebouwd in 1913, met energielabel A. De woning is een koopappartement en wordt aangeboden voor €1.075.000.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.