Appartement te koop: Bentinckplein 3039KN, Rotterdam
59 minuten geleden ontdekt
KopenRotterdamAppartementenBentinckplein 3039KN

Bentinckplein 3039KN

Blijdorp, Rotterdam

€ 425.000
Buurt Blijdorp, RotterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 61m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Blijdorp

Dit appartement aan het Bentinckplein in Blijdorp ademt de rust van een groene stadswijk. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het lastig in te schatten hoe zuinig de woning is. Met 89 vierkante meter woonoppervlak en een vraagprijs van €425.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met het buurtgemiddelde van €458.349. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Blijdorp

Blijdorp is een rustige, groene buurt waar bewoners elkaar kennen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is." Een ander noemt het "Gezellige, rustige buurt met leuke mensen." Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 7,55. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners tussen 25 en 45 jaar. Meer over de buurt Blijdorp.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (90 meter) of de Dirk twee straten verder (158 meter). Ook een PLUS en nog een Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar het Wolfert College (134 meter) of de SGM Montessori Lyceum Rotterdam (217 meter). Het Vroesenpark ligt op een paar minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuidstad Makelaars op Pararius aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 4.775
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte670m²
Bouwjaar1959
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Bentinckplein 3039KN, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.4
Lola
11-01-2026
Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is.

Rustige buurt met oudere en jongere bewoners. Openbaar vervoer( metro)en Vroesenpark vlakbij. Hier zeggen bewoners elkaar nog gedag en maken een praatje en helpen elkaar, als het nodig is.

9.0
Lola
16-11-2025
Gezellige,rustig buurt met leuke mensen.

Gezellige buurt met veel groen. Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp vlakbij. Leuke mensen. Hier zegt men elkaar nog gedag op straat. Goed openbaar vervoer(metro). Supermarkten en allerlei andere winkels dichtbij. Leuke restaurants en horeca.

7.1
Oglaya
16-03-2025
Rustig wonen in de stad

Veel individuen, weinig gezamenlijke buurtzin

6.4
nigel
01-06-2024
leuke rustige buurt! vlak naast vroesenpark

veel verouderde appartmenten waar niks aan gedaan word..

6.8
nigel
24-10-2023
alledaags, niks bijzonders

het is een mooie buurt, vlak naast het vroesepark! Naar mijn idee wel weinig te doen voor jongeren, daarvoor moet je dan weer naar de stad toe.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blijdorp

Inwoners10.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Blijdorp

Woningvoorraad5.613
Gem. WOZ-waarde€ 383.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

95 binnen 5 km

Albert Heijn
Bentinckplein 40
61m
Dirk
Schepenstraat 115
118m
Albert Heijn
Statenweg 103
463m

Scholen

186 binnen 5 km

Wolfert ISK
Voortgezet onderwijs · 165 leerlingen
150m
Wolfert College
Voortgezet onderwijs · 602 leerlingen
161m
SGM Montessori Lyceum Rotterdam
Voortgezet onderwijs · 1091 leerlingen
284m

Veelgestelde vragen

Over Bentinckplein 3039KN, Rotterdam

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 ligt onder de gemiddelde koopprijs in Blijdorp (€458.349) en ook onder de mediaan (€445.000). Met 89 m² is de prijs per m² ongeveer €4.775, terwijl het buurtgemiddelde €5.018 per m² is. De prijs lijkt daarmee marktconform tot scherp, al hangt het ook af van de staat van de woning en het ontbrekende energielabel.

Hoe is de buurt Blijdorp om in te wonen?

Blijdorp wordt door bewoners omschreven als een rustige, groene buurt waar buren elkaar nog kennen en helpen. Het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp zijn vlakbij. Er is goed openbaar vervoer (metro) en winkels zijn dichtbij. De buurt scoort gemiddeld een 7,55 uit vijf reviews. Wel zijn er relatief veel eenpersoonshuishoudens en weinig gezamenlijke buurtactiviteiten, aldus een bewoner.

Welke supermarkten en scholen zitten er in de buurt?

Op 90 meter zit een Albert Heijn, op 158 meter een Dirk. Ook een PLUS (589 m) en nog een Albert Heijn (492 m) zijn op loopafstand. Scholen in de buurt zijn onder andere Wolfert College (134 m), Wolfert ISK (140 m) en SGM Montessori Lyceum Rotterdam (217 m).

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager, en slechts 6,4% heeft label A of beter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

De afstand tot het dichtstbijzijnde treinstation is 2,2 kilometer. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Zuidstad Makelaars heeft op Pararius alleen de straat, prijs en oppervlakte gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen.