Appartement te huur: Berg en Dalseweg 79A-97, Nijmegen
HurenNijmegenAppartementenBerg en Dalseweg 79A-97

Berg en Dalseweg 79A-97

Hunnerberg, Nijmegen

€ 2.034 p.m.
Buurt Hunnerberg, NijmegenBekijk buurt
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Berg en Dalseweg

Dit appartement aan de Berg en Dalseweg ademt de sfeer van een klassiek Nijmeegs pand uit 1888. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het lastig in te schatten hoe hoog de stookkosten zullen zijn. Met 67 m² woonoppervlak en een huurprijs van €2.034 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Nijmegen.

De buurt Hunnerberg

De Hunnerberg is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners en studenten. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 7,9. Een bewoner zegt: "Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen." Een ander noemt het een "Nette dure buurt met degelijk volk." De buurt Hunnerberg telt veel eenpersoonshuishoudens en heeft een bovengemiddeld aandeel huurwoningen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn of PLUS, beide op loopafstand. Ook basisscholen zoals OBS De Buut en Jenaplanschool de Sterredans zitten twee straten verder. Het centrum van Nijmegen is goed bereikbaar, en de gemeente Nijmegen biedt volop voorzieningen zoals parken, restaurants en een bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via next move makelaars op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.034 p.m.
Prijs per m²€ 30 p.m.
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte5261m²
Bouwjaar1888
BuurtHunnerberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Berg en Dalseweg 79A-97, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Rachel
05-07-2025
Gezellige buurt

Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen

7.4
Rachel
15-09-2024
GEZELLIG

Ik heb goede ervaringen met deze buurt

7.5
J.F
01-09-2024
Nette dure buurt met degelijk volk

Gezellig, afval ophaal kan verbeterd worden op straten

8.4
Rachel
18-10-2023
Gezellig

Er is veel te doen en er wonen aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hunnerberg

Inwoners4.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hunnerberg

Woningvoorraad1.943
Gem. WOZ-waarde€ 601.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Daalseweg 200
368m
PLUS
Tooropstraat 16-26
391m
Coop
Van 't Santstraat 380
762m

Scholen

59 binnen 5 km

OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
296m
Jenaplanschool de Sterredans
Basisonderwijs · 330 leerlingen
518m
Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo
Voortgezet onderwijs · 912 leerlingen
526m

Veelgestelde vragen

Over Berg en Dalseweg 79A-97, Nijmegen

Is de huurprijs van €2.034 marktconform?

De huurprijs ligt 19% boven het buurtgemiddelde van €1.708 voor huurwoningen. Met 67 m² is de prijs per m² (€30,36) iets lager dan het buurtgemiddelde van €30,74. Het is een relatief dure woning in de buurt, maar niet extreem.

Wat is het energielabel van dit appartement?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe is de buurt Hunnerberg om in te wonen?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,9 en noemen het gezellig en fijn. Het is een rustige, groene buurt met veel ouderen en studenten. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken op loopafstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn en PLUS zitten beide op een paar minuten lopen (respectievelijk 368 en 391 meter). Ook Coop en Ekoplaza zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Next move makelaars heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

next move makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.