Appartement te koop: Berghem 1A27, Gulpen
KopenGulpen-WittemAppartementenBerghem 1A27

Berghem 1A27

Verspreide huizen, Gulpen-Wittem

€ 154.000
Buurt Verspreide huizen, GulpenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Heuvelland

Dit appartement in Gulpen is een oase van rust, midden in het glooiende Heuvelland. Met 181 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 2004 en nu te koop voor € 154.000. Een prijs die aan de hoge kant is, maar past bij de ruime opzet en de unieke ligging. Vergelijk het aanbod van appartementen in Gulpen-Wittem om een beeld te krijgen.

De buurt: Verspreide huizen

De buurt Verspreide huizen is, zoals de naam zegt, een landelijk gebied met verspreide bebouwing. Het is er stil en groen, met veel natuur om je heen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (88%), en 71% is koop. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Het is een plek waar je de rust opzoekt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op een kwartier lopen, of bij Aldi iets verderop. Basisschool De Triangel en Sophianum SGM (voortgezet onderwijs) zijn beide op loopafstand. De gemeente Gulpen-Wittem biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leisure for Life op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 154.000
Prijs per m²€ 851
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte7319m²
Bouwjaar2004
BuurtVerspreide huizen
WijkGulpen
GemeenteGulpen-Wittem

Locatie

Berghem 1A27, Gulpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Passage 1
1005m
Aldi
Looierstraat 20
1116m
SPAR
Kerkstraat 1
2780m

Scholen

7 binnen 5 km

Sophianum SGM i h Heuvelland
Voortgezet onderwijs · 1357 leerlingen
502m
School voor Speciaal Basisonderwijs St Bernardus
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1158m
Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1158m

Veelgestelde vragen

Over Berghem 1A27, Gulpen

Is € 154.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 154.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze omgeving, maar de woning is met 181 m² ook uitzonderlijk ruim. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor langere reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Triangel ligt op 1,2 km, en Sophianum SGM (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement, gebouwd in 2004, met een woonoppervlak van 181 m². Het is een ruime woning in een landelijke omgeving.