Appartement te koop: Bonnikeplein 43, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenBonnikeplein 43

Bonnikeplein 43

Vinkeveld Noord, Noordwijk

€ 529.000
Buurt Vinkeveld Noord, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Albert Heijn op 82m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Vinkeveld Noord

Dit appartement aan het Bonnikeplein in Noordwijk ademt rust en ruimte. Met 89 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning in een groene, kindvriendelijke buurt. De prijs van €529.000 is marktconform voor appartementen in Noordwijk.

Buurt Vinkeveld Noord

Vinkeveld Noord is een rustige woonwijk met veel groen en een gemengde bevolking: veel gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 985 inwoners en de meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 82 meter. Ook een Dirk en SPAR zijn binnen handbereik. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Andreas en De Avonturier op loopafstand. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 5.944
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte2525m²
Bouwjaar1994
EnergielabelC
BuurtVinkeveld Noord
WijkNoordwijk Binnen
GemeenteNoordwijk

Locatie

Bonnikeplein 43, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Vinkeveld Noord

Inwoners985
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Bonnikeplein 2
82m
Dirk
Raadhuisstraat 9
767m
SPAR
Wintertuinlaan 6
1124m

Scholen

23 binnen 5 km

Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
2642m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
2765m
Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3365m

Veelgestelde vragen

Over Bonnikeplein 43, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Bonnikeplein 43?

De woning aan Bonnikeplein 43 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel C.

Is €529.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, voor een appartement van 89 m² met energielabel C in Noordwijk is dit een marktconforme prijs. De buurt Vinkeveld Noord is rustig en gewild, met veel koopwoningen. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige wijk, maar wel dicht bij voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 82 meter. Het treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat is de sfeer in de buurt Vinkeveld Noord?

Vinkeveld Noord is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Andreas (2,8 km) en De Avonturier (3,4 km). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Teylingen College - KTS (2,6 km) of Teylingen College Leeuwenhorst (3,4 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is niet zo zuinig als label A, maar ook niet zo duur als label G.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het appartement heeft 89 m² woonoppervlak, wat ruim is voor een appartement. Je kunt zelf indelen hoeveel slaapkamers je wilt maken.

Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars