Appartement te koop: Bosscheweg 44, Beek En Donk
KopenLaarbeekAppartementenBosscheweg 44

Bosscheweg 44

Bedrijventerrein Bemmer, Laarbeek

€ 1.050.000
Buurt Bedrijventerrein Bemmer, Beek En DonkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 364m²
364m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
46% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement met karakter

Dit appartement aan de Bosscheweg 44 in Beek En Donk ademt historie. Het bouwjaar 1920 geeft de woning een authentieke uitstraling, terwijl energielabel A laat zien dat je niet hoeft in te leveren op moderne zuinigheid. Met 364 vierkante meter woonoppervlak is er ruimte in overvloed. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere appartementen in Laarbeek om een beeld te krijgen van de markt.

De buurt: Bedrijventerrein Bemmer

De woning staat in de buurt Bedrijventerrein Bemmer, een rustige omgeving met een mix van wonen en bedrijvigheid. De buurt telt 270 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met 50% van de huishoudens met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je moet zelf een indruk krijgen van de sfeer.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo is binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum De Raagten of Basisschool 'T Otterke, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Laarbeek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, allemaal dichtbij.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broeckx Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 2.885
Woonoppervlakte364m²
Perceeloppervlakte1180m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtBedrijventerrein Bemmer
WijkBeek en Donk
GemeenteLaarbeek

Locatie

Bosscheweg 44, Beek En Donk

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Bemmer

Inwoners270
Mannen54%
Vrouwen44%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Piet van Thielplein 30
775m
Jumbo
Heuvelplein 73
1901m
Jumbo
Dorpsstraat 54A
3493m

Scholen

16 binnen 5 km

Kindcentrum De Raagten
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1073m
Basisschool 'T Otterke
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1402m
Basisschool Nicolaas
Basisonderwijs · 55 leerlingen
1648m

Veelgestelde vragen

Over Bosscheweg 44, Beek En Donk

Welk energielabel heeft Bosscheweg 44?

De woning aan Bosscheweg 44 in Beek En Donk heeft energielabel A.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Beek En Donk, maar de woning is met 364 m² ook uitzonderlijk groot. Het energielabel A en het bouwjaar 1920 geven een mix van historie en zuinigheid. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,5 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor lange reizen. De buurt is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 400 adressen per km², wat past bij een rustige omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Kindcentrum De Raagten ligt op 1,1 km, Basisschool 'T Otterke op 1,4 km en Basisschool Nicolaas op 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,9 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Bedrijventerrein Bemmer is rustig en heeft een mix van wonen en bedrijvigheid. Er wonen veel gezinnen en oudere bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je kunt het beste zelf een kijkje nemen om de sfeer te proeven.

Hoe zuinig is het energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een groot voordeel voor een woning uit 1920.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de PLUS-supermarkt ligt op 775 meter, dus op loopafstand. Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo op 1,9 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.

Broeckx Makelaars