Appartement te koop: Brouwersgracht 143, Veenendaal
KopenVeenendaalAppartementenBrouwersgracht 143

Brouwersgracht 143

Koopcentrum, Veenendaal

€ 390.000
Buurt Koopcentrum, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 55m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in het hart van Veenendaal

Dit gloednieuwe appartement aan de Brouwersgracht straalt moderne luxe uit. Met energielabel A+ en een bouwjaar van 2024 hoef je je geen zorgen te maken over hoge stookkosten. Het appartement is 77 m² groot en biedt een frisse, eigentijdse indeling. De vraagprijs van €390.000 is scherp, zeker vergeleken met het gemiddelde van andere appartementen in Veenendaal.

De buurt Koopcentrum

De buurt Koopcentrum is het levendige centrum van Veenendaal. Het is een dichtbevolkte buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De meeste woningen zijn appartementen en de buurt kent een mix van jonge en oudere bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 55 meter. Ook Hoogvliet en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Plantage en Al Amana, beide op vijf tot tien minuten lopen. Het treinstation van Veenendaal ligt op tien minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VC makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 5.065
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte269m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+
BuurtKoopcentrum
WijkCentrum
GemeenteVeenendaal

Locatie

Brouwersgracht 143, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Koopcentrum

Inwoners1.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Koopcentrum

Woningvoorraad907
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen46%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Passage 50
55m
Hoogvliet
Brouwersgracht 100
112m
Ekoplaza
Prins Bernhardlaan 1
344m

Scholen

35 binnen 5 km

De Plantage
Basisonderwijs · 162 leerlingen
540m
Al Amana
Basisonderwijs · 73 leerlingen
554m
Wereldkidz De Vlieger
Basisonderwijs · 180 leerlingen
598m

Veelgestelde vragen

Over Brouwersgracht 143, Veenendaal

Welk energielabel heeft Brouwersgracht 143?

De woning aan Brouwersgracht 143 in Veenendaal heeft energielabel A+.

Is €390.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €390.000 ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€524.300) en is ook lager dan de mediaan (€419.500). Het appartement is wel kleiner dan het buurtgemiddelde (77 m² vs 111 m²). De prijs per m² is met €5.065 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.888. Al met al lijkt de prijs marktconform voor een nieuwbouwappartement in het centrum.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Het betekent dat de woning goed geïsoleerd is en een lage energierekening geeft. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement zit in het zuinigste segment.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De buurt Koopcentrum heeft alles binnen handbereik. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 55 meter, en er zijn meerdere scholen op loopafstand, zoals basisschool De Plantage (540 m) en Al Amana (554 m). Ook het treinstation is op 1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Koopcentrum?

In de buurt zijn 315 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar typisch voor een stadscentrum met veel winkels en horeca.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Met 77 m² en één woonlaag is dit appartement vooral geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen. In de buurt wonen relatief weinig gezinnen met kinderen (80 huishoudens met kinderen op 907 woningen). Er zijn wel scholen in de buurt, maar de woning zelf heeft geen tuin of buitenruimte.

Hoe lang staan woningen in deze buurt te koop?

Verkochte woningen in de buurt stonden gemiddeld 43 dagen te koop. Dat is een normale looptijd. De markt is niet extreem snel, maar ook niet traag.

VC makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.