Appartement te koop: Burgemeester Patijnlaan 262, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenBurgemeester Patijnlaan 262

Burgemeester Patijnlaan 262

Archipelbuurt, Den Haag

€ 480.000
Buurt Archipelbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 433m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de Archipelbuurt

Dit appartement aan de Burgemeester Patijnlaan 262 in Den Haag is een fijne plek om te wonen. Het is een rustige straat in een groene buurt, dicht bij het centrum. Met 80 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €480.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan appartementen in Den Haag.

De Archipelbuurt

De Archipelbuurt is een populaire wijk met veel groen en een dorps karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,88. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig." Een ander: "Ik woon sinds 1983 in de wijk en hetzelfde complex. Er is veel te doen in de wijk." De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt is zeer stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 3450.

Leven in de straat

In de straat is het overdag rustig, maar je bent zo in de stad. Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Albert Heijn om de hoek (433 m) of de Coop twee straten verder (868 m). Basisschool De Parachute is op loopafstand (3,6 km), en het voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege is iets verder. De gemeente Den Haag biedt veel voorzieningen, zoals parken en restaurants, allemaal dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 480.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte13107m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtArchipelbuurt
WijkArchipelbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Burgemeester Patijnlaan 262, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Judith
02-12-2025
Mooie buurt met vriendelijke mensen

Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig en dat is fijn om te hebben.

8.1
Joke
07-12-2024
Al 40 jaar woon ik in deze buurt

Als je zolang ergens woont zegt dat heel veel over het woongenot en betaalbare woning

8.1
Joke
30-08-2024
Gezellig en bereikbaar

Ik woon sinds 1983 in de wijk en hetzelfde complex. Er is veel te doen in de wijk. Goed te bereiken met ov, fiets en auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Archipelbuurt

Inwoners6.355
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Archipelbuurt

Woningvoorraad3.728
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

76 binnen 5 km

Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
433m
Albert Heijn
Sumatrastraat 2
705m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
868m

Scholen

11 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3623m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4355m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
4386m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Patijnlaan 262, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Burgemeester Patijnlaan 262?

De woning aan Burgemeester Patijnlaan 262 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €480.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €480.000 ligt 41% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€814.300), maar het appartement is met 80 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 135 m². De prijs per m² is ongeveer €6.000, wat marktconform is voor de Archipelbuurt. Het is een scherpe prijs voor een woning in deze gewilde buurt.

Hoe is de buurt Archipelbuurt om in te wonen?

De Archipelbuurt scoort gemiddeld een 7,88 van bewoners. Ze waarderen de sociale controle en de bereikbaarheid. De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als alleenstaanden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 22,6% van de woningen label A+ en 35,5% label A. Label C is gemiddeld voor een appartement uit 1975. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde basisschool is De Parachute op 3,6 km. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Sint-Maartenscollege (4,4 km) of het Corbulo Tech & Design College (4,4 km). Ook zijn er kinderdagverblijven op 300 meter afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,3 km afstand. Daarnaast is de buurt goed bereikbaar met de fiets en auto. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen en OV-haltes in de buurt zijn.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Archipelbuurt stonden woningen gemiddeld 54 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag groot is. Dit appartement is nieuw op de markt, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.