Appartement te huur: Calvijnlaan 61, Haarlem
HurenHaarlemAppartementenCalvijnlaan 61

Calvijnlaan 61

Geschiedschrijversbuurt, Haarlem

€ 1.950 p.m.
Buurt Geschiedschrijversbuurt, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 75m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een stijlvol appartement in de Geschiedschrijversbuurt

Dit ruime appartement aan de Calvijnlaan ademt moderne luxe. Met 103 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+++ is het een comfortabele en duurzame woning. Het bouwjaar 2021 zorgt voor een frisse, eigentijdse uitstraling. De huurprijs van €1.850 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Haarlem.

De buurt: Geschiedschrijversbuurt

De Geschiedschrijversbuurt is een levendige wijk in Haarlem. Een bewoner zegt: "Leuk en gezellig ingericht met mooie straten en parkeerplaats bij een kerk, een sfeervolle en gezellige buurt." Een ander noemt het "super fijn" met alle voorzieningen dichtbij. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat het een dynamische mix geeft. Meer over de buurt Geschiedschrijversbuurt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn en Aldi, beide op 75 meter afstand. Ook een Dekamarkt is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals de Koorschool van het Muziekinstituut van de Kathedraal (twee straten verder) of de International School Haarlem (vijf minuten lopen). De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MVGM Wonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte4020m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtGeschiedschrijversbuurt
WijkHoutvaartkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Calvijnlaan 61, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.1
QUINTEN
20-02-2025
Een leuke en gezellige buurt

Leuk en gezellig ingericht met mooie straten en parkeerplaats bij een kerk een zweervolle en gezellig buurt

8.3
Roos
08-01-2025
Toegankelijk

Het is super fijn en heeft alle voorzieningen heel dicht in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Geschiedschrijversbuurt

Inwoners2.530
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Geschiedschrijversbuurt

Woningvoorraad1.309
Gem. WOZ-waarde€ 472.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Menno Simonszplein 6
75m
Aldi
Menno Simonszplein 3
75m
Dekamarkt
Oranjeboomstraat 126
404m

Scholen

99 binnen 5 km

Koorschool van het Muziekinstituut van de Kathedraal
Basisonderwijs · 45 leerlingen
247m
International School Haarlem
Basisonderwijs · 226 leerlingen
465m
Openbare Basisschool De Peppelaer
Basisonderwijs · 404 leerlingen
468m

Veelgestelde vragen

Over Calvijnlaan 61, Haarlem

Welk energielabel heeft Calvijnlaan 61?

De woning aan Calvijnlaan 61 in Haarlem heeft energielabel A+++.

Is €1.850 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.850 ligt 13% onder het buurtgemiddelde van €2.127 voor huurwoningen. Ook de gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €25,45, terwijl dit appartement uitkomt op €17,96 per m². Daarmee is het relatief voordelig geprijsd voor een woning van 103 m² met energielabel A+++.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De woning heeft een oppervlakte van 103 m², wat ruimte biedt voor meerdere kamers, maar exacte aantallen zijn niet bekend.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn en Aldi liggen beide op 75 meter, Dekamarkt op 404 meter. Ook Ekoplaza en een andere Albert Heijn zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 207 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. De buurt scoort gemiddeld een 8,69 uit 10 op basis van twee bewonersreviews, wat wijst op een positieve ervaring.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Nieuwbouwwoningen hebben vaak dit label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. De Koorschool van het Muziekinstituut van de Kathedraal ligt op 247 meter, International School Haarlem op 465 meter, en Openbare Basisschool De Peppelaer op 468 meter.

MVGM Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen