Appartement te huur: Carolina van Nassaustraat 325, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenCarolina van Nassaustraat 325

Carolina van Nassaustraat 325

Bezuidenhout-Midden, Den Haag

€ 3.750 p.m.
Buurt Bezuidenhout-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 58m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bezuidenhout-Midden

Dit appartement aan de Carolina van Nassaustraat ademt rust en luxe. Met 114 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een groene, stedelijke omgeving. De huurprijs van €3.750 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Bezuidenhout-Midden

Bezuidenhout-Midden is een rustige, veilige buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij." Een ander noemt het een "kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe." De buurt Bezuidenhout-Midden telt veel 25- tot 45-jarigen en heeft een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 58 meter. Ook andere supermarkten zoals Hoogvliet en SPAR zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute (tien minuten lopen) en middelbare scholen zoals het Sint-Maartenscollege (vijf minuten fietsen). De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijk leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hello Housing aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.750 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte15390m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtBezuidenhout-Midden
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Carolina van Nassaustraat 325, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
W
10-02-2025
Fijne rustige woonbuurt

Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij.

7.5
Danylo
30-06-2024
Rijke buurt

Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Inwoners5.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Woningvoorraad2.505
Gem. WOZ-waarde€ 464.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
58m
Albert Heijn
Theresiastraat 75
585m
Albert Heijn
Theresiastraat 182
724m

Scholen

27 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
867m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1486m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1529m

Veelgestelde vragen

Over Carolina van Nassaustraat 325, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Carolina van Nassaustraat 325?

De woning aan Carolina van Nassaustraat 325 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €3.750 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs ligt 49% boven het buurtgemiddelde van €2.523. In Bezuidenhout-Midden liggen de huurprijzen tussen €1.530 en €4.000, dus dit appartement zit aan de bovenkant van de markt. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €22,37, terwijl deze woning uitkomt op €32,89 per m². Dat is fors hoger, maar de woning heeft energielabel A en een moderne uitstraling.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Een supermarkt (Albert Heijn) zit op 58 meter, een kinderdagverblijf op 200 meter, en een restaurant op 200 meter. Ook een park of plantsoen is op 500 meter. Basisscholen en middelbare scholen zijn binnen 1,5 kilometer te vinden.

Wat is de sfeer in Bezuidenhout-Midden?

Bewoners omschrijven de buurt als rustig, veilig en kalm. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een gemiddelde score van 7,88. Het is een groene wijk met veel voorzieningen.

Hoeveel kost deze woning per maand aan servicekosten?

De servicekosten zijn niet apart vermeld in de gegevens. De huurprijs van €3.750 is de kale huur. Het is gebruikelijk dat bij een huurwoning ook gas, water, licht en eventuele VvE-bijdrage bijkomen, maar concrete bedragen zijn niet bekend.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 114 m² en energielabel A is het een ruime, zuinige woning. De buurt heeft veel voorzieningen zoals scholen en speelplekken.

Hello Housing
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.