Appartement te koop: Cenakel 76, Tilburg
Onder bod
KopenTilburgAppartementenCenakel 76

Cenakel 76

Leijpark, Tilburg

€ 499.800
Buurt Leijpark, TilburgBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Jumbo op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dit appartement in Tilburg

Dit ruime appartement in Tilburg ademt rust en ruimte. Met 137 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de stad. Het bouwjaar 1998 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €499.800 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Tilburg. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een vergelijking.

De buurt Leijpark

Het appartement ligt in de buurt Leijpark, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 180 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een rustige, groene omgeving met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide om de hoek op 289 meter. Ook Albert Heijn is op loopafstand (1341 meter). Basisschool Koningshaven (602 meter) en Openbare Basisschool Panta Rhei (912 meter) zijn dichtbij. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Via Paul Makelaardij en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 499.800
Prijs per m²€ 3.648
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte17228m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtLeijpark
WijkDe Leij
GemeenteTilburg

Locatie

Cenakel 76, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leijpark

Inwoners180
Mannen53%
Vrouwen50%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
AaBe-straat 8
289m
Lidl
Aabe-straat 1
289m
Lidl
Bosscheweg 296
1271m

Scholen

62 binnen 5 km

Basisschool Koningshaven
Basisonderwijs · 119 leerlingen
602m
Openbare Basisschool Panta Rhei
Basisonderwijs · 480 leerlingen
912m
Basisschool Pendula, onderdeel van kindercampus Pendula
Basisonderwijs · 306 leerlingen
934m

Veelgestelde vragen

Over Cenakel 76, Tilburg

Welk energielabel heeft Cenakel 76?

De woning aan Cenakel 76 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €499.800 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.800 is marktconform voor een appartement van 137 m² in Tilburg. Het energielabel C en bouwjaar 1998 zijn gangbaar voor deze prijsklasse. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Leijpark, een rustige wijk in Tilburg. Het treinstation is op 3 km afstand, dus niet direct om de hoek. De auto is handig voor verder reizen. Boodschappen zijn dichtbij: Jumbo en Lidl op 289 meter.

Wat voor onderhoud kan ik verwachten bij een appartement uit 1998?

Het energielabel C geeft aan dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn, zoals dubbel glas of isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?