Appartement te koop: Churchilllaan 708, Terneuzen
KopenTerneuzenAppartementenChurchilllaan 708

Churchilllaan 708

Serlippenspolder, Terneuzen

€ 329.500
Buurt Serlippenspolder, TerneuzenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Jumbo op 336m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Churchilllaan in Terneuzen ademt de sfeer van de jaren zeventig: royale kamers, een flinke woonkamer en een praktische indeling. Met 123 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de stad. De vraagprijs van € 329.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in Terneuzen. Kijk je naar andere appartementen in Terneuzen, dan valt op dat dit appartement veel ruimte biedt voor het geld.

Serlippenspolder: een groene, rustige wijk

De buurt Serlippenspolder is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen (73%) geven aan dat het een stabiele, gewilde buurt is.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die twee straten verder zit. Ook de Aldi is op loopafstand. Voor de kinderen is basisschool De Twijn om de hoek, en ook de Prins Willem van Oranjeschool is vlakbij. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een huisartsenpraktijk tot een park op loopafstand.

Aangeboden door Brandax Makelaardij BV

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandax Makelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.500
Prijs per m²€ 2.679
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte1219m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtSerlippenspolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Churchilllaan 708, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Serlippenspolder

Inwoners2.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Lorentzlaan 2
336m
Aldi
Kokkeldreef 10
934m
Jumbo
Schuttershofweg 10
1439m

Scholen

18 binnen 5 km

De Twijn
Basisonderwijs · 192 leerlingen
292m
De Regenboog-De Wingerd
Speciaal onderwijs · 80 leerlingen
607m
Prins Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 380 leerlingen
692m

Veelgestelde vragen

Over Churchilllaan 708, Terneuzen

Welk energielabel heeft Churchilllaan 708?

De woning aan Churchilllaan 708 in Terneuzen heeft energielabel C.

Is € 329.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 123 m² in Terneuzen. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1971, dus daar hoef je niet extra op te rekenen.

Hoe is de buurt Serlippenspolder om in te wonen?

Serlippenspolder is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners. Het is er veilig en er zijn weinig misdrijven. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, en er is een park op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,6 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. De busverbindingen in Terneuzen zijn echter goed.