Appartement te huur: Copernicuslaan 144KAM-1, 'S-Hertogenbosch
HurenDen BoschAppartementenCopernicuslaan 144KAM-1

Copernicuslaan 144KAM-1

Boschveld, Den Bosch

€ 723 p.m.
Buurt Boschveld, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Boschveld

Dit gloednieuwe appartement aan de Copernicuslaan in Boschveld is een van de eerste huurwoningen in dit moderne complex. De advertentie vermeldt geen energielabel, maar als nieuwbouw uit 2024 is het label doorgaans gunstig. Met 66 m² woonoppervlak is het een compacte woning, 45% kleiner dan het buurtgemiddelde van 119 m². De huurprijs van €723 is scherp, zeker vergeleken met het gemiddelde van €2700 in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Bosch.

Boschveld: levendige stadswijk

Boschveld is een dichtbevolkte wijk met ruim 3200 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen wonen. De buurt kent een mix van huur- en koopwoningen, met een bovengemiddeld aandeel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze straat. De buurt Boschveld heeft een hoge stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 2706 adressen per km².

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (700 m) of de Jumbo twee straten verder (950 m). Basisscholen zoals OBS De Koningslinde en KC Het IJzeren Kind liggen op loopafstand (ruim 3 km). Het treinstation is tien minuten lopen (1,4 km). De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thuispoort aangeboden. De makelaar heeft geen energielabel vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 723 p.m.
Prijs per m²€ 9 p.m.
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte110992m²
Bouwjaar1957
BuurtBoschveld
WijkWest
GemeenteDen Bosch

Locatie

Copernicuslaan 144KAM-1, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschveld

Inwoners3.255
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Boschveld

Woningvoorraad1.707
Gem. WOZ-waarde€ 311.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

34 binnen 5 km

AH to go
Stationspassage 1 3
641m
Albert Heijn
Stationsplein 143
657m
Jumbo
Visstraat 54
886m

Scholen

10 binnen 5 km

OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
3263m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
3283m
KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
3598m

Veelgestelde vragen

Over Copernicuslaan 144KAM-1, 'S-Hertogenbosch

Is €723 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €723 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €2700 voor huurwoningen. Dit komt doordat het om een woningcorporatiewoning gaat, waarvoor de huur gereguleerd is. De prijs per m² is ongeveer €11, terwijl het gemiddelde in de buurt €22,69 per m² is.

Hoe groot is dit appartement en is dat gebruikelijk in Boschveld?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 66 m². Dat is 45% kleiner dan het gemiddelde huuroppervlak in de buurt van 119 m². Het is dus een compacte woning, typisch voor een nieuwbouwappartement in een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2024 betreft, is het label naar verwachting gunstig (minimaal A). Voor exacte informatie kun je de makelaar raadplegen.

Hoe snel worden huurwoningen in Boschveld verhuurd?

Huurwoningen in deze buurt worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd, wat wijst op een snelle markt. Het is dus verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn (700 m) en Jumbo (950 m). Basisscholen zoals OBS De Koningslinde en KC Het IJzeren Kind liggen op ruim 3 km afstand. Ook het treinstation is op 1,4 km.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Thuispoort heeft op hun site alleen de basisgegevens gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit is niet ongebruikelijk bij woningcorporaties, maar je kunt het altijd navragen.

www.thuispoort.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.