Appartement te koop: De Grote Pekken 548, Veenendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenVeenendaalAppartementenDe Grote Pekken 548

De Grote Pekken 548

Engelenburg, Veenendaal

€ 292.500
Buurt Engelenburg, VeenendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Veenendaal

Dit appartement aan De Grote Pekken 548 heeft een fijne indeling met 86 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 1967 geeft de woning een solide uitstraling, en energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €292.500 is marktconform voor appartementen in Veenendaal.

Buurt Engelenburg

Engelenburg is een levendige buurt met een mix van jong en oud. Van de 3.760 inwoners is een kwart 65-plus, maar ook gezinnen met kinderen zijn ruim vertegenwoordigd. Twee bewoners geven de buurt een 7,5: de een noemt het 'Goed' en 'Gezellig', de ander ziet helaas achteruitgang door overlast. Het is een buurt met twee gezichten, maar de ligging is centraal. Meer over de buurt Engelenburg.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij Hoogvliet even verderop. Voor de kleintjes is kinderdagverblijf op twee straten afstand, en basisschool Wereldkidz De Vlieger zit om de hoek. Oudere kinderen gaan naar het Rembrandt College of Christelijk Lyceum, beide op een kwartier lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 292.500
Prijs per m²€ 3.401
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte3036m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtEngelenburg
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

De Grote Pekken 548, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

5.6
jr
03-03-2026
buurt gaat hard achteruit. meer controle door gemeenten of politie, maar helaas word dat niet gedaan.

word steeds slechter, veel hangmensen, zowel sávonds als s'nachts, vuil word overal neer gegooit zakken niet opgehaald zodat de ratten erover heen lopen, zwervers in het pand, overal word er geplast. het is te triest voor woorden daar.

9.4
Cornelia
13-11-2023
Goed

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Engelenburg

Inwoners3.760
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Passage 50
1054m
Hoogvliet
Brouwersgracht 100
1146m
Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
1326m

Scholen

35 binnen 5 km

Wereldkidz De Vlieger
Basisonderwijs · 180 leerlingen
456m
Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
947m
Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
1080m

Veelgestelde vragen

Over De Grote Pekken 548, Veenendaal

Welk energielabel heeft De Grote Pekken 548?

De woning aan De Grote Pekken 548 in Veenendaal heeft energielabel C.

Is €292.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €292.500 voor 86 m² met energielabel C is marktconform voor een appartement uit 1967 in Veenendaal. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen verkocht, dus het loont om de markt in de gaten te houden. De prijs is niet extreem hoog of laag.