Appartement te koop: De nije nering 56-31, Hoogeveen
KopenHoogeveenAppartementenDe nije nering 56-31

De nije nering 56-31

Zuid, Hoogeveen

€ 349.500
Buurt Zuid, HoogeveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 46m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Hoogeveen

Dit appartement aan De Nije Nering 56-31 in Hoogeveen-Zuid is een moderne woning uit 2010 met energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 89 m² woonoppervlak is het een compacte, maar comfortabele woning. De vraagprijs van €349.500 is marktconform voor appartementen in Hoogeveen.

De buurt Zuid

De buurt Zuid is een stedelijke wijk met ruim 6.000 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel een- als meergezinswoningen, en de helft van de woningen is koop. De bevolking is divers qua leeftijd, met veel 25- tot 65-jarigen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet uit: Albert Heijn en Aldi zitten allebei op 46 meter, om de hoek dus. Ook basisscholen zijn dichtbij: De Sprong op 196 meter en obs Het Spectrum op 213 meter. Het park of plantsoen is op 200 meter. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hup en Fidom Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 3.927
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte1132m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtZuid
WijkHoogeveen
GemeenteHoogeveen

Locatie

De nije nering 56-31, Hoogeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid

Inwoners6.145
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuid

Woningvoorraad3.238
Gem. WOZ-waarde€ 193.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
De Nije Nering 50
46m
Aldi
De Nije Nering 34
46m
Lidl
Schutsplein 49
623m

Scholen

36 binnen 5 km

De Sprong
Basisonderwijs · 243 leerlingen
196m
obs Het Spectrum
Basisonderwijs · 101 leerlingen
213m
Evangelische Basisschool de Fontein
Basisonderwijs · 144 leerlingen
230m

Veelgestelde vragen

Over De nije nering 56-31, Hoogeveen

Welk energielabel heeft De nije nering 56-31?

De woning aan De nije nering 56-31 in Hoogeveen heeft energielabel A.

Is €349.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €349.500 is precies de mediaanprijs van koopwoningen in de buurt Zuid. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.096, wat voor dit appartement van 89 m² neerkomt op €3.927 per m². Dat is iets boven het buurtgemiddelde, maar de woning heeft energielabel A en is relatief nieuw (2010).

Hoe groot is dit appartement vergeleken met andere woningen in de buurt?

Met 89 m² is dit appartement 28% kleiner dan het buurtgemiddelde van 123 m². Dat is logisch, want het is een appartement en geen eengezinswoning. De gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is 123 m², dus dit appartement is aan de compacte kant.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 53,8% van de koopwoningen ook label A, dus dit appartement zit qua energieprestatie in de top.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Albert Heijn en Aldi, beide op slechts 46 meter afstand. Ook Lidl en Nettorama zijn binnen een kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Hoogeveen ligt op 2,8 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of een korte fietsrit. Er zijn geen buslijnen in de data vermeld, maar de treinverbinding is goed.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: De Sprong (196 m), obs Het Spectrum (213 m) en Evangelische Basisschool de Fontein (230 m). Voor voortgezet onderwijs is De Meander op 559 m. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.