Appartement te huur: Diemermeerstraat 9, Hoofddorp
HurenHaarlemmermeerAppartementenDiemermeerstraat 9

Diemermeerstraat 9

Hoofddorp Centrum Noord, Haarlemmermeer

€ 3.650 p.m.
Buurt Hoofddorp Centrum Noord, HoofddorpBekijk buurt
Hoogvliet op 384m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het centrum van Hoofddorp

Dit appartement aan de Diemermeerstraat ligt in het hart van Hoofddorp, waar je de levendigheid van het centrum direct om je heen hebt. Het is een huurwoning van 50 m² uit 1973, met een vraagprijs van €3.650 per maand. Dat is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Haarlemmermeer.

Buurt Hoofddorp Centrum Noord

De buurt Hoofddorp Centrum Noord is een gemengde wijk met zo'n 3.400 inwoners. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1.700 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, dat om de hoek ligt op 384 meter. Ook Ekoplaza en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: obs Dik Trom op 197 meter en de Eerste Montessorischool op 673 meter. Het Kaj Munk College voor voortgezet onderwijs zit op 441 meter. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HB Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.650 p.m.
Prijs per m²€ 73 p.m.
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte141m²
Bouwjaar1973
BuurtHoofddorp Centrum Noord
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Diemermeerstraat 9, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Noord

Inwoners3.435
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Noord

Woningvoorraad1.556
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Hoogvliet
Graftermeerstraat 28
384m
Ekoplaza
Marktplein 25A
892m
Lidl
Marktplein 15-19
927m

Scholen

43 binnen 5 km

obs Dik Trom
Basisonderwijs · 194 leerlingen
197m
Kaj Munk College
Voortgezet onderwijs · 1046 leerlingen
441m
Eerste Montessorischool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
673m

Veelgestelde vragen

Over Diemermeerstraat 9, Hoofddorp

Is €3.650 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €3.650 ligt fors boven de gemiddelde huurprijs in de buurt van €2.250. Het is een relatief duur appartement, maar de ligging in het centrum van Hoofddorp kan dat deels verklaren. Of het de prijs waard is, hangt af van wat je zoekt in een woning.

Hoe is de buurt Hoofddorp Centrum Noord?

De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen zowel alleenstaanden, ouderen als gezinnen. Het is een levendige omgeving, maar ook rustig genoeg om te wonen. Het aantal misdrijven is met 144 per jaar relatief laag voor een centrumwijk.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Hoogvliet (384 m), Ekoplaza (892 m) en Lidl (927 m). Ook zijn er basisscholen zoals obs Dik Trom (197 m) en de Eerste Montessorischool (673 m), en het Kaj Munk College voor voortgezet onderwijs (441 m).