Appartement te koop: Dorpsstraat 83, Zevenhuizen
KopenZuidplasAppartementenDorpsstraat 83

Dorpsstraat 83

Kern Zevenhuizen, Zuidplas

€ 625.000
Buurt Kern Zevenhuizen, ZevenhuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Jumbo op 250m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het oude dorp

Dit appartement aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen ademt de sfeer van een dorpsstraat met karakter. Met 215 m² woonoppervlak is het een flinke woning, verdeeld over meerdere verdiepingen. Het bouwjaar 1975 en energielabel C geven aan dat er nog wat te verbeteren valt, maar de prijs van €625.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in de regio. Kijk ook eens naar andere appartementen in Zuidplas voor een vergelijking.

Kern Zevenhuizen: een dorpse gemeenschap

De woning ligt in de buurt Kern Zevenhuizen, een rustige woonkern met een mix van leeftijden. De buurt telt 545 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, dorpse omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 250 meter. Ook een basisschool is dichtbij, al is de dichtstbijzijnde school De Oosthoek op bijna 3 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Zevenhuizen of verder. De gemeente Zuidplas biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 2.907
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte619m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtKern Zevenhuizen
WijkZevenhuizen
GemeenteZuidplas

Locatie

Dorpsstraat 83, Zevenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zevenhuizen

Inwoners545
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 129
250m
Jumbo
Siciliëboulevard 402
3291m
Lidl
Hoefweg 133
3328m

Scholen

20 binnen 5 km

De Oosthoek
Basisonderwijs · 314 leerlingen
2979m
IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
3275m
Melanchthon Business School
Voortgezet onderwijs · 585 leerlingen
3285m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 83, Zevenhuizen

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 83?

De woning aan Dorpsstraat 83 in Zevenhuizen heeft energielabel C.

Is €625.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €625.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Zevenhuizen, maar de 215 m² woonoppervlak is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner. Het energielabel C betekent dat er energiekosten bijkomen, maar de prijs lijkt marktconform voor deze omvang.

Hoe is de buurt Kern Zevenhuizen om in te wonen?

Kern Zevenhuizen is een rustige, dorpse buurt met veel oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de Jumbo en een park zijn dichtbij. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een rustige woonomgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is De Oosthoek op bijna 3 km afstand. Andere basisscholen zoals IKC Het Spectrum liggen verder weg. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zevenhuizen of omliggende plaatsen, met een afstand van ruim 5 km.