Appartement te koop: Duindistel 17, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenDuindistel 17

Duindistel 17

Boulevard, Noordwijk

€ 1.098.000
Buurt Boulevard, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Vomar op 369m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht op zee

Dit appartement aan de Duindistel 17 in Noordwijk aan Zee ademt de sfeer van de kust. Met 97 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning in een geliefde badplaats. De vraagprijs van €1.098.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Noordwijk, maar dat past bij de unieke ligging.

De buurt Boulevard

De buurt Boulevard is een rustige wijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Het is een plek waar je elkaar kent, al zijn er geen bewonersreviews om dat te bevestigen. De buurt telt 595 inwoners en de meeste woningen zijn appartementen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Vomar, om de hoek op 369 meter. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de supermarkt. Kinderen gaan naar basisscholen zoals De Regenboog of De Avonturier, op tien minuten lopen. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bonnike Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.098.000
Prijs per m²€ 11.320
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte2612m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Duindistel 17, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
369m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1493m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1566m

Scholen

11 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3347m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3975m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4025m

Veelgestelde vragen

Over Duindistel 17, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Duindistel 17?

De woning aan Duindistel 17 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel C.

Is de prijs van €1.098.000 reëel voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Boulevard is €958.813, maar de mediaan ligt op €722.000. Dit appartement is fors duurder dan gemiddeld, wat past bij een woning met een bijzondere ligging. De prijs per m² is met €9.284 ook hoger dan het buurtgemiddelde. Of het de vraagprijs waard is, hangt af van het uitzicht en de exacte staat van het appartement.

Hoe is de buurt Boulevard qua bevolking?

Boulevard is een rustige buurt met veel ouderen: 285 van de 595 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er wonen weinig gezinnen met kinderen (35 huishoudens). De meeste huishoudens bestaan uit één persoon (265). Het is dus een stille, seniorenvriendelijke wijk.