Appartement te koop: Elandstraat 164, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenElandstraat 164

Elandstraat 164

Zeeheldenkwartier, Den Haag

€ 199.500
Buurt Zeeheldenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 21m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het Zeeheldenkwartier

Dit appartement aan de Elandstraat 164 ademt de sfeer van een oude Haagse volksbuurt. Met 52 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie in een populaire wijk. De vraagprijs van €199.500 is aan de hoge kant voor de grootte, maar past bij de schaarste aan kleine koopwoningen in de buurt. Vergelijk het met andere appartementen in Den Haag.

Zeeheldenkwartier: levendig en divers

Het Zeeheldenkwartier is een bruisende buurt met veel jonge mensen en een mix van culturen. Op basis van vijf beoordelingen geven bewoners een 7,87. Een bewoner zegt: "Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend." Een ander noemt het "Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en de inkomens zijn doorsnee. Meer over de buurt Zeeheldenkwartier.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die naast de deur zit. Ook de Coop is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs, zoals het Sint-Maartenscollege, is ook binnen tien minuten fietsen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.500
Prijs per m²€ 3.837
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte63m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtZeeheldenkwartier
WijkZeeheldenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Elandstraat 164, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

6.8
Elsa
28-08-2025
Kan beter

Redelijk

7.6
Yas
25-04-2025
Van iedereen

Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend

7.6
Wende
25-12-2024
Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant.

Best goed, ik woon er pas net dus heb nog niet heel veel ervaringen.

8.8
Zoe
01-09-2024
Creatieve luxe

Sommige mensen echt iit de hoogte, maar ook heel veel creatieve mensen die gezellig zijn. Veel matuur in de buurt en een goeie basis

8.6
Bram van Eersel
26-02-2023
Leukste buurt van Den Haag

Gezellige buurt vlakbij het centrum, met veel leuke restaurantjes en cafés. Daarnaast veilig en ontzettend mooi met klassieke gevels. Simply the best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Inwoners12.775
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Woningvoorraad6.752
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

87 binnen 5 km

Albert Heijn
Elandstraat 160
21m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
254m
Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
618m

Scholen

11 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3420m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4199m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4223m

Veelgestelde vragen

Over Elandstraat 164, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Elandstraat 164?

De woning aan Elandstraat 164 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €199.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €199.500 ligt fors lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€658.776) en ook onder de mediaan (€537.850). Dat komt doordat dit appartement met 52 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is met €3.836 wel marktconform voor een appartement met energielabel C in het Zeeheldenkwartier.

Hoe is de buurt Zeeheldenkwartier om in te wonen?

Het Zeeheldenkwartier is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners geven het een 7,87 en noemen de diversiteit en de ontwikkeling van de buurt. Er is wel wat criminaliteit, maar de sfeer wordt als veelbelovend omschreven. De buurt telt veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig voor een woning uit 1900. In de buurt heeft 40,4% van de koopwoningen label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. Een label C is een stuk beter dan de oudere woningen met label D of lager.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er is een Albert Heijn op 21 meter afstand, dus letterlijk naast de deur. Ook de Coop is op 254 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute (3,4 km) en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (4,2 km). Het voortgezet onderwijs, zoals het Sint-Maartenscollege, zit op 4,2 km.

Hoe veilig is het Zeeheldenkwartier?

In de buurt zijn in totaal 749 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijke wijk. Bewoners noemen in reviews dat er weleens criminaliteit is, maar ook dat de buurt veelbelovend is en dat het gezellig kan zijn. Het is een levendige buurt waar je alert moet zijn, maar veel bewoners wonen er met plezier.