Appartement te huur: Elias Beeckmanlaan 32, Ede
HurenEdeAppartementenElias Beeckmanlaan 32

Elias Beeckmanlaan 32

Veluwse Poort, Ede

€ 1.289 p.m.
Buurt Veluwse Poort, EdeBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Veluwse Poort

Dit appartement aan de Elias Beeckmanlaan 32 ademt de sfeer van een vooroorlogse buurt. Met 83 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een rustige, groene omgeving. De huurprijs van €1.289 per maand is marktconform voor een appartement van dit formaat in Ede. Bekijk ook andere appartementen in Ede.

Veluwse Poort: een groene, rustige buurt

Veluwse Poort is een wijk met veel groen en een mix van eengezinswoningen en appartementen. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een evenwichtige verdeling van gezinnen en ouderen. Het is een rustige buurt. Lees meer over de gemeente Ede.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op twaalf minuten lopen, of bij Boni en Albert Heijn op iets meer dan een kwartier. Basisschool Louise de Coligny zit om de hoek, op twee minuten lopen, en ook de Koning Davidschool en Basisschool Calluna zijn op loopafstand. Het treinstation van Ede is op twintig minuten lopen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.289 p.m.
Prijs per m²€ 16 p.m.
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte1435m²
Bouwjaar1940
EnergielabelA
BuurtVeluwse Poort
WijkVeluwse Poort
GemeenteEde

Locatie

Elias Beeckmanlaan 32, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Veluwse Poort

Inwoners3.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veluwse Poort

Woningvoorraad992
Gem. WOZ-waarde€ 513.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Hoogvliet
De Halte 269
1200m
Boni
Brouwerstraat 21
1352m
Albert Heijn
Bunschoterplein 1
1447m

Scholen

49 binnen 5 km

Basisschool Louise de Coligny
Basisonderwijs · 357 leerlingen
240m
Koning Davidschool
Basisonderwijs · 258 leerlingen
345m
Basisschool Calluna
Basisonderwijs · 151 leerlingen
369m

Veelgestelde vragen

Over Elias Beeckmanlaan 32, Ede

Welk energielabel heeft Elias Beeckmanlaan 32?

De woning aan Elias Beeckmanlaan 32 in Ede heeft energielabel A.

Is €1.289 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.289 ligt precies op de mediaan van huurwoningen in Veluwse Poort (€1.285). Het appartement is met 83 m² iets kleiner dan het gemiddelde (87 m²), maar heeft energielabel A, wat gunstig is voor de stookkosten. De prijs per m² is €15,53, iets onder het buurtgemiddelde van €16,58. Al met al is de prijs marktconform.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Veluwse Poort worden gemiddeld in 18 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in Veluwse Poort?

Veluwse Poort is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en appartementen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, leefbare wijk zien met weinig criminaliteit (50 misdrijven per jaar).

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Louise de Coligny (2 minuten) en de Koning Davidschool (4 minuten). Voor boodschappen kun je naar Hoogvliet (12 minuten lopen) of Albert Heijn (17 minuten). Ook het treinstation van Ede is op 20 minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label A is het op een na beste label.

Wordt het appartement via een woningcorporatie verhuurd?

Nee, het appartement wordt niet via een woningcorporatie verhuurd. Het is een particuliere huurwoning, aangeboden. Er zijn in de buurt geen corporatiewoningen beschikbaar in de huidige huurmarkt.