Appartement te huur: Erasmusplein 64, 'S-Gravenhage
Niet meer online
HurenDen HaagAppartementenErasmusplein 64

Erasmusplein 64

Moerwijk-Noord, Den Haag

Niet meer online
Buurt Moerwijk-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
PLUS op 308m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Moerwijk-Noord

Dit appartement aan het Erasmusplein in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving. Met 59 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning. De huurprijs van €975 per maand is marktconform voor een appartementen in Den Haag van deze grootte.

De buurt Moerwijk-Noord

Moerwijk-Noord is een rustige buurt met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "is niet zo goed". De buurt heeft een gemiddelde score van 6,0. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt Moerwijk-Noord biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op tien minuten lopen. In de buurt zijn ook diverse basisscholen, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en WSKO St. Jozefbasisschool, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze woning

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 975 p.m.
Prijs per m²€ 17 p.m.
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte3549m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtMoerwijk-Noord
WijkMoerwijk
GemeenteDen Haag

Locatie

Erasmusplein 64, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Zs
15-02-2025
is goed

is niet zo goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Moerwijk-Noord

Inwoners7.100
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Moerwijk-Noord

Woningvoorraad3.144
Gem. WOZ-waarde€ 217.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

91 binnen 5 km

PLUS
Heeswijkplein 200
308m
Albert Heijn
Betje Wolffstraat 134
675m
Albert Heijn
Goeverneurplein 20
1073m

Scholen

13 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
3536m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
3555m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3751m

Veelgestelde vragen

Over Erasmusplein 64, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Erasmusplein 64?

De woning aan Erasmusplein 64 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de huurprijs van €975 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde huurprijs in Moerwijk-Noord is €744 per maand, met een range van €500 tot €987. Met €975 zit deze woning aan de bovenkant van de markt, maar de oppervlakte van 59 m² is iets kleiner dan het gemiddelde van 75 m² in de buurt. De prijs per m² is €16,53, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €13,16. Het is dus een relatief dure woning voor de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,5 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5101), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op slechts 300 meter afstand, dus om de hoek. De buurt heeft over het algemeen veel groen, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Wat is de sfeer in de buurt?

Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een score van 6,0 en zegt: "is niet zo goed". Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt is rustig en groen, maar de beoordeling is niet bijzonder positief. Het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en WSKO St. Jozefbasisschool, beide op ongeveer 3,5 km. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,1 km afstand. De buurt is dus geschikt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 418 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te zeggen of dat veel of weinig is. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid, dus enige criminaliteit is normaal. Je kunt de veiligheid het beste zelf beoordelen door een bezoek te brengen.

Niet meer online