Appartement te huur: Felix de Nobelhof 12, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud
HurenAmstelveenAppartementenFelix de Nobelhof 12

Felix de Nobelhof 12

Betsy Perkbuurt, Amstelveen

€ 2.450 p.m.
Buurt Betsy Perkbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 478m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Betsy Perkbuurt

Dit appartement aan de Felix de Nobelhof 12 in Amstelveen ademt rust. Met 92 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De huurprijs van €2.450 per maand is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amstelveen.

De buurt: Betsy Perkbuurt

De Betsy Perkbuurt is een groene, rustige wijk met veel gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1961, wat duidt op een stedelijk maar niet te drukke omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een mix van een- en meerpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De buurt Betsy Perkbuurt is populair vanwege de nabijheid van groen en voorzieningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn of Vomar, beide om de hoek. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool de Westwijzer (twee straten verder) en Amsteltaal (vijf minuten lopen). Ook een park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Amstelveen biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Interhouse Amsterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.450 p.m.
Prijs per m²€ 27 p.m.
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte1887m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtBetsy Perkbuurt
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Felix de Nobelhof 12, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Betsy Perkbuurt

Inwoners1.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Betsy Perkbuurt

Woningvoorraad801
Gem. WOZ-waarde€ 466.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
478m
Vomar
Westwijkplein 90-102
478m
Albert Heijn
Maalderij 31
810m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
374m
Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
469m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
513m

Veelgestelde vragen

Over Felix de Nobelhof 12, Amstelveen

Welk energielabel heeft Felix de Nobelhof 12?

De woning aan Felix de Nobelhof 12 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is €2.450 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.450 ligt onder de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.564) en de mediaan (€2.600). Met 92 m² en energielabel A is de prijs per m² (€26,63) lager dan het buurtgemiddelde van €29,40. Het is dus een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement in een rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Amstelveen, met een treinstation op 8,8 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool de Westwijzer op 374 meter, gevolgd door Amsteltaal (469 m) en Elif Amstelveen (513 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 2,1 km afstand.

Wat is de buurt Betsy Perkbuurt voor een wijk?

De Betsy Perkbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Er wonen ongeveer 1.700 mensen, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1.961, wat duidt op een stedelijk maar niet te drukke omgeving. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De huurprijs per vierkante meter is ongeveer €26,63 (€2.450 / 92 m²). Dit is lager dan het gemiddelde in de buurt (€29,40 per m²), wat het een voordelige optie maakt voor de grootte en het energielabel.

Is energielabel A gunstig voor de stookkosten?

Ja, energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten vergeleken met woningen met een lager label. Het is een groot voordeel, vooral bij de huidige energieprijzen.

Zijn er supermarkten in de buurt?