Appartement te koop: Fuutlaan 45, Leidschendam
Verkocht onder voorbehoud

Fuutlaan 45

Park Veursehout, Leidschendam-Voorburg

€ 649.500
Buurt Park Veursehout, LeidschendamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Park Veursehout

Dit appartement aan de Fuutlaan 45 in Leidschendam ademt rust en ruimte. Met 122 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1998 is het een comfortabele woning in een groene omgeving. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €649.500 is marktconform voor appartementen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt Park Veursehout

Park Veursehout is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners: 555 van de 1465 inwoners zijn 65 jaar of ouder. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 2535), maar heeft een park of plantsoen op twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Park Veursehout kent een mix van koop- en huurwoningen, met 56% koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de Jumbo of de AH XL, beide om de hoek. Ook de Dirk en Hoogvliet zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool de Margriet (twee straten verder) of de Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette (tien minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is het Veurs Lyceum op tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dijkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 5.324
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte1546m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtPark Veursehout
WijkDe Zijde / Duivenvoorde / Park Veursehout
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Fuutlaan 45, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Park Veursehout

Inwoners1.465
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Jumbo
Liguster 2
554m
AH XL
Weigelia 48
598m
Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
731m

Scholen

31 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Margriet
Basisonderwijs · 142 leerlingen
624m
Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
844m
's Gravendreef College Leidschendam
Voortgezet onderwijs · 291 leerlingen
892m

Veelgestelde vragen

Over Fuutlaan 45, Leidschendam

Welk energielabel heeft Fuutlaan 45?

De woning aan Fuutlaan 45 in Leidschendam heeft energielabel B.

Is €649.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €649.500 voor een appartement van 122 m² met energielabel B in Park Veursehout is marktconform. De buurt is zeer stedelijk en heeft een hoog voorzieningenniveau. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Park Veursehout?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk, dus er zijn goede verbindingen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (554 m) en AH XL (598 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Een park of plantsoen is op 200 meter. De buurt heeft een restaurant op 300 meter en een bibliotheek op 1,7 km.

Is de buurt geschikt voor ouderen?

Ja, Park Veursehout heeft een hoog percentage 65-plussers (555 van de 1465 inwoners). De buurt is rustig en groen, met voorzieningen zoals een park en supermarkten dichtbij. Het appartement is gelijkvloers, wat het aantrekkelijk maakt voor ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G. Het is een goed uitgangspunt voor een comfortabel woonklimaat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool de Margriet (624 m) en Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette (844 m) zijn de dichtstbijzijnde basisscholen. Voor voortgezet onderwijs is het Veurs Lyceum (943 m) een optie.