Appartement te koop: Gentsestraat 1L, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenGentsestraat 1L

Gentsestraat 1L

Belgisch Park, Den Haag

€ 349.500
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in Belgisch Park

Dit appartement aan de Gentsestraat in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene buurt met zee en duinen op loopafstand. Het is een woning uit 1986 met 50 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €349.500 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag, die gemiddeld duurder zijn.

De buurt: Belgisch Park

Belgisch Park is een gewilde wijk in Den Haag, vlak bij de kust. Het is een rustige, groene buurt met veel voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,89. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en waardeert de "lekker touristiche" sfeer in de zomer. De buurt telt ruim 8.300 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn koopwoningen. Bekijk ook de buurt Belgisch Park voor meer informatie.

Leven in de straat

De Gentsestraat ligt in een rustig deel van Belgisch Park. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 47 meter. Ook andere supermarkten zoals Hoogvliet en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Stichting Kievietschool en Bloemcampschool, beide op ongeveer 5 km afstand. Het openbaar vervoer is goed bereikbaar, met een treinstation op 4,7 km. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Noordwest Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 6.990
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1986
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Gentsestraat 1L, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
47m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1166m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1195m

Veelgestelde vragen

Over Gentsestraat 1L, 'S-Gravenhage

Is de prijs van €349.500 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van €349.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€679.417) en ook onder de mediaan (€472.500). Het appartement is met 50 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 135 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de ligging en het bouwjaar 1986 is de prijs aan de lage kant. Het is een scherpe instap voor wie in Belgisch Park wil wonen.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park is een rustige, groene wijk vlak bij de kust van Den Haag. Bewoners geven de buurt een 8,89 en noemen het 'top' en 'makkelijk bereikbaar met ov'. Er is een mooi natuurgebied naast de wijk. De buurt heeft veel voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, en is populair vanwege de nabijheid van zee en duinen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Belgisch Park stonden verkochte woningen gemiddeld 69 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Dit appartement is met een scherpe prijs mogelijk sneller verkocht, maar dat hangt af van de staat en de vraag.

Zijn er energielabels bekend voor deze woning?

In de buurt heeft 44% van de woningen label A en 20% label B. Het bouwjaar 1986 suggereert dat het label mogelijk niet de hoogste klasse heeft, maar zonder officieel label is dat niet met zekerheid te zeggen.

Hoe ver is het naar het strand of de duinen?

De afstand tot het dichtstbijzijnde park of plantsoen is 0,9 km. Belgisch Park ligt vlak bij de kust, dus het strand en de duinen zijn op loop- of fietsafstand. Exacte afstanden zijn niet gegeven, maar de buurt staat bekend om de nabijheid van natuur.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Stichting Kievietschool en Bloemcampschool, beide op ongeveer 5 km afstand. Dat is wat verder weg, maar er zijn ook andere scholen in de regio. Voor voortgezet onderwijs is Corbulo Tech & Design College op 6,2 km.