Appartement te koop: Goudkamp 109, Voorthuizen
KopenBarneveldAppartementenGoudkamp 109

Goudkamp 109

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 345.000
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in het groene buitengebied

Dit appartement uit 2023 ligt in het buitengebied van Voorthuizen, een rustige plek omgeven door natuur. Met energielabel A+++ is het zeer zuinig. De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Barneveld ligt hoger, maar dit object is kleiner dan gemiddeld.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen telt ruim 3.600 inwoners en heeft een dorps karakter. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De woningvoorraad bestaat vooral uit eengezinswoningen, maar dit appartement biedt een alternatief. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 880 meter of Albert Heijn op 1 km. Basisscholen zoals De Wheemschool (612 m) en Kon Wilhelminaschool (704 m) zijn om de hoek. Het station ligt op 4 km afstand. De gemeente Barneveld biedt verder voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hul Luigjes Hardeveld Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 7.041
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte1565m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Goudkamp 109, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 155C
880m
Albert Heijn
Smidsplein 21
1039m
Aldi
Kerkstraat 12
1095m

Scholen

16 binnen 5 km

De Wheemschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
612m
Kon Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
704m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
709m

Veelgestelde vragen

Over Goudkamp 109, Voorthuizen

Welk energielabel heeft Goudkamp 109?

De woning aan Goudkamp 109 in Voorthuizen heeft energielabel A+++.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 ligt onder het buurtgemiddelde van €560.357, maar dat komt doordat dit appartement met 49 m² kleiner is dan het gemiddelde van 117 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien het energielabel A+++ en het bouwjaar 2023 is de prijs marktconform voor een nieuwbouwappartement in Voorthuizen.

Hoeveel energiekosten kan ik verwachten met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft een lage energievraag. Concreet betekent dit dat je stookkosten aanzienlijk lager uitvallen dan bij oudere woningen. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar je kunt rekenen op een lage energierekening.

Wat is de ligging van dit appartement in Voorthuizen?

Het appartement ligt in het buitengebied van Voorthuizen, een rustige en groene omgeving. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand (binnen 1 km). Het treinstation bevindt zich op 4,1 km afstand. De buurt heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn De Wheemschool (612 m), Kon Wilhelminaschool (704 m) en De Vlindertuin (709 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Voorthuizen of verder, de dichtstbijzijnde school is op 6,3 km.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 9 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Jumbo (880 m), Albert Heijn (1.039 m) en Aldi (1.095 m). Deze zijn goed te voet of met de fiets te bereiken voor dagelijkse boodschappen.

Wat is de sfeer in de buurt Buitengebied Voorthuizen?