Appartement te koop: Grinsel 28, Den Dungen

Grinsel 28

Maaskantje, Sint-Michielsgestel

€ 875.000
Buurt Maaskantje, Den DungenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 287m²
287m² woonoppervlakte
Jumbo op 171m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Den Dungen

Dit appartement aan de Grinsel 28 in Den Dungen is een bijzondere vondst: met 287 m² woonoppervlak is het allesbehalve een standaard appartement. Het bouwjaar 1900 geeft het pand karakter, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar voor wie op zoek is naar een royale woning met historische uitstraling, is het een serieuze optie. Vergelijk het aanbod met andere appartementen in Sint-Michielsgestel om een beeld te krijgen van de markt.

Maaskantje: een dorpse gemeenschap

De woning ligt in de buurt Maaskantje, een rustige woonwijk in Den Dungen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,25. Een bewoner zegt: "Goeie buurt, betrokken en behulpzaam." De buurt telt 1.655 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en waar het leven wat langzamer gaat dan in de stad.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur ligt. Ook zijn er andere supermarkten op fietsafstand. Basisschool De Wegwijzer zit om de hoek, en Basisschool Fonkel is twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen iets verder reizen, naar Schijndel of Den Bosch. De gemeente Sint-Michielsgestel biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Uden Makelaardij & Taxaties op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 3.049
Woonoppervlakte287m²
Perceeloppervlakte577m²
Bouwjaar1900
EnergielabelD
BuurtMaaskantje
WijkDen Dungen
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Grinsel 28, Den Dungen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
luna
21-08-2025
gezellig

Goeie buurt, betrokken en behulpzaam.

Buurt statistieken

Gegevens uit Maaskantje

Inwoners1.655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Maaskantje 29
171m
Aldi
Hoogstraat 162
2509m
PLUS
Mercuriusplein 30
2532m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 239 leerlingen
147m
Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
303m
Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 267 leerlingen
2169m

Veelgestelde vragen

Over Grinsel 28, Den Dungen

Welk energielabel heeft Grinsel 28?

De woning aan Grinsel 28 in Den Dungen heeft energielabel D.

Is €875.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Den Dungen, maar de woning is met 287 m² ook uitzonderlijk ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het pand en de vergelijkbare woningen in de regio. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar het biedt ook kansen voor verbetering.

Hoe is de buurt Maaskantje om in te wonen?

Maaskantje wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,25. Het is een rustige, dorpse buurt met betrokken en behulpzame buren. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7 kilometer afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Basisschool De Wegwijzer op 147 meter en Basisschool Fonkel op 303 meter. Voor voortgezet onderwijs moeten kinderen naar Schijndel of Den Bosch, op ongeveer 2,2 kilometer afstand.

Wat betekent energielabel D voor de stookkosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1900. Het betekent dat er redelijke isolatie is, maar dat er nog verbeteringen mogelijk zijn. De stookkosten zullen hoger zijn dan bij een woning met label A, maar lager dan bij label G.

Hoe veilig is de buurt Maaskantje?

In de buurt zijn in totaal 51 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Het geeft aan dat het een rustige en veilige omgeving is om te wonen.

Van Uden Makelaardij & Taxaties