Appartement te koop: Groenhof 356, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenAppartementenGroenhof 356

Groenhof 356

Kringloopbuurt, Amstelveen

€ 600.000
Buurt Kringloopbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene buurt

Dit appartement aan het Groenhof in Amstelveen ademt rust en ruimte. Met 109 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een rustige, groene omgeving. De woning uit 1973 is degelijk gebouwd en biedt een fijne basis. De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amstelveen.

De Kringloopbuurt

De Kringloopbuurt is een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt Kringloopbuurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar toch een dorpse sfeer heeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver voor. De Jumbo zit op 49 meter, om de hoek dus. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Horizon en de Reformatorische Basisschool De Akker, beide op vijf minuten lopen. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 5.505
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte712m²
Bouwjaar1973
EnergielabelB
BuurtKringloopbuurt
WijkGroenelaan
GemeenteAmstelveen

Locatie

Groenhof 356, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kringloopbuurt

Inwoners2.125
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kringloopbuurt

Woningvoorraad1.124
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Groenhof 165
49m
Lidl
Groenhof 157
104m
Albert Heijn
Groenhof 144
116m

Scholen

47 binnen 5 km

de Horizon
Basisonderwijs · 202 leerlingen
342m
Reformatorische Basisschool De Akker
Basisonderwijs · 85 leerlingen
342m
Vrije Basisschool Parcival
Basisonderwijs · 184 leerlingen
785m

Veelgestelde vragen

Over Groenhof 356, Amstelveen

Welk energielabel heeft Groenhof 356?

De woning aan Groenhof 356 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is de prijs van €600.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in de Kringloopbuurt ligt op €469.083, maar dat is gebaseerd op alle woningtypen. Dit appartement is met 109 m² groter dan gemiddeld en heeft energielabel B, wat de prijs kan verklaren. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 7,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is de sfeer in de Kringloopbuurt?

De Kringloopbuurt is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo, Lidl en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf dichtbij. Het park of plantsoen is op 0,4 km.

Hoe oud is het appartement en wat is het energielabel?

Het appartement is gebouwd in 1973 en heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwbouw. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, dus dit appartement scoort iets minder.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Horizon en Reformatorische Basisschool De Akker op 342 meter. Ook het Hermann Wesselink College voor voortgezet onderwijs is op 934 meter.

Ramon Mossel Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Ramon Mossel Makelaardij
ramonmossel.nl
Bekijk
Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V.
funda.nl
Bekijk