Appartement te koop: Groenlinglaan 12, Bilthoven
KopenDe BiltAppartementenGroenlinglaan 12

Groenlinglaan 12

Bilthoven Centrum, De Bilt

€ 449.000
Buurt Bilthoven Centrum, BilthovenBekijk buurt
Albert Heijn op 143m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in het groene Bilthoven

Dit appartement aan de Groenlinglaan 12 in Bilthoven is een fijne plek voor wie houdt van rust en ruimte. Het is een woning uit 1972 met 81 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over een praktische indeling. De prijs van €449.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker gezien de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in De Bilt rond de €477.900 ligt.

De buurt: Bilthoven Centrum

De woning ligt in de buurt Bilthoven Centrum, een levendige wijk met bijna 4.000 inwoners. De buurt kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen, en een bovengemiddeld aantal 65-plussers. Het is een rustige, groene omgeving met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is goed onderhouden en heeft een prettige sfeer.

Het leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (143 meter) of de Lidl (198 meter) voor je boodschappen. Voor de kinderen is de Julianaschool op 235 meter lopen, een fijne basisschool. Ook de Van Dijckschool en de Rooms Katholieke Basisschool St Theresia zijn binnen een kwartier te bereiken. Het station Bilthoven ligt op 1,2 kilometer. De gemeente De Bilt biedt daarnaast voldoende groen en recreatiemogelijkheden.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BURGERSDIJK MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 5.543
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte995m²
Bouwjaar1972
EnergielabelE
BuurtBilthoven Centrum
WijkBilthoven Zuid Oost
GemeenteDe Bilt

Locatie

Groenlinglaan 12, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Centrum

Inwoners3.915
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bilthoven Centrum

Woningvoorraad1.966
Gem. WOZ-waarde€ 589.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
De Kwinkelier 30
143m
Lidl
De Kwinkelier 38
198m
Ekoplaza
Julianalaan 35
259m

Scholen

44 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 469 leerlingen
235m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
910m
Rooms Katholieke Basisschool St Theresia
Basisonderwijs · 383 leerlingen
1005m

Veelgestelde vragen

Over Groenlinglaan 12, Bilthoven

Welk energielabel heeft Groenlinglaan 12?

De woning aan Groenlinglaan 12 in Bilthoven heeft energielabel E.

Is €449.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €449.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€477.900) en boven de mediaan (€410.000). De gemiddelde verkoopprijs van appartementen in Bilthoven Centrum was recent €651.696, maar dat is inclusief duurdere woningen. Gezien de oppervlakte van 81 m² en het energielabel E is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation Bilthoven ligt op 1,2 kilometer afstand, goed te lopen of te fietsen. De buurt is matig stedelijk (omgevingsadressendichtheid 1185), dus je hebt relatief veel rust.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E, wat betekent dat de woning minder zuinig is. In de buurt heeft 42,9% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Julianaschool (235 m), Van Dijckschool (910 m) en Rooms Katholieke Basisschool St Theresia (1005 m) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs zijn Het Nieuwe Lyceum (1131 m) en Werkplaats Kindergemeenschap VO (1245 m) opties.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in Bilthoven Centrum. De gemiddelde vraagprijs is €477.900, met een range van €289.000 tot €995.000. De gemiddelde oppervlakte is 86 m². Er zijn recent 23 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €651.696.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1972 met 81 m² woonoppervlak. Het energielabel is E. De woning is een koopwoning en wordt aangeboden via BURGERSDIJK MAKELAARS.

BURGERSDIJK MAKELAARS
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.