Appartement te koop: Hasseltsestraat 81, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenHasseltsestraat 81

Hasseltsestraat 81

Belgisch Park, Den Haag

€ 590.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 410m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Belgisch Park

Dit appartement aan de Hasseltsestraat 81 ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 100 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met potentie. De vraagprijs van €590.000 is aan de hoge kant vergeleken met de mediaan in de buurt, maar past bij de ligging. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een breder beeld.

Belgisch Park: rustig en groen

Belgisch Park is een rustige, groene buurt in Den Haag. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,89. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en waardeert de levendigheid in de zomer. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer over de buurt Belgisch Park.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (410 m). Ook een Hoogvliet en Aldi zijn op fietsafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals de Kievietschool en Bloemcampschool, beide op ongeveer 10 minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder ruime voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars Associatie aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 5.900
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1932
EnergielabelE
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Hasseltsestraat 81, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
410m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1500m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1505m

Scholen

2 binnen 5 km

Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
4722m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
4747m

Veelgestelde vragen

Over Hasseltsestraat 81, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Hasseltsestraat 81?

De woning aan Hasseltsestraat 81 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €590.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €590.000 ligt boven de mediaan van €472.500 in Belgisch Park, maar onder het gemiddelde van €679.417. Het appartement is met 100 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 135 m². De prijs per m² is met €5.900 hoger dan het gemiddelde van €5.213 in de buurt. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en de waarde die je hecht aan de locatie.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park wordt door bewoners beoordeeld met een 8,89. Ze noemen het rustig, met aardige mensen en weinig overlast. De buurt is goed bereikbaar met het OV en heeft een natuurgebied naast de wijk. In de zomer kan het toeristisch en druk zijn. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan gemiddeld in de buurt, waar 44% van de koopwoningen label A heeft en 20% label B. Een label E kan wijzen op matige isolatie en hogere stookkosten. Het is goed om te weten dat je bij een oudere woning (bouwjaar 1932) mogelijk kunt investeren in verduurzaming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn de Kievietschool en Bloemcampschool, beide op ongeveer 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Corbulo Tech & Design College op ongeveer 6 km afstand. In de buurt zijn ook kinderdagverblijven, zoals op 500 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in Belgisch Park?

Het openbaar vervoer is goed bereikbaar, zoals bewoners aangeven. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,7 km afstand. Voor bus- en tramlijnen kun je het beste de OV-planner raadplegen. De buurt is ook goed per fiets of auto te bereiken.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?