Appartement te koop: Havenkade 41, Wassenaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenWassenaarAppartementenHavenkade 41

Havenkade 41

De Deijl, Wassenaar

€ 885.000
Buurt De Deijl, WassenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Wassenaar

Dit gloednieuwe appartement aan de Havenkade straalt luxe en duurzaamheid uit. Met energielabel A++ en een bouwjaar van 2023 hoef je je geen zorgen te maken over hoge stookkosten. Het ruime appartement van 125 m² biedt een moderne indeling en hoogwaardige afwerking. De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de locatie. Vergelijk dit met andere appartementen in Wassenaar om een beeld te krijgen van de markt.

De Deijl: rustig en groen

De buurt De Deijl is een rustige, groene wijk in Wassenaar. Het is een geliefde plek voor gezinnen en ouderen, met veel eengezinswoningen en een lage criminaliteit. De omgeving is ruim opgezet met parken en plantsoenen op loopafstand. De buurt De Deijl heeft een dorps karakter, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Aldi, om de hoek. Ook de Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Vereniging Nutsschool Wassenaar en Basisschool Sint Jozef, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Wassenaar biedt een complete infrastructuur met winkels, horeca en cultuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 885.000
Prijs per m²€ 7.080
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte3386m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtDe Deijl
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Havenkade 41, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Deijl

Inwoners1.895
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
Hofcampweg 57
198m
Albert Heijn
Stadhoudersplein 4
266m
Dirk
Starrenburglaan 47
339m

Scholen

31 binnen 5 km

Vereniging Nutsschool Wassenaar
Basisonderwijs · 239 leerlingen
358m
Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 216 leerlingen
388m
Basisschool Herenweg
Basisonderwijs · 400 leerlingen
525m

Veelgestelde vragen

Over Havenkade 41, Wassenaar

Welk energielabel heeft Havenkade 41?

De woning aan Havenkade 41 in Wassenaar heeft energielabel A++.

Is €885.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant, maar gezien het energielabel A++, het bouwjaar 2023 en de ruime 125 m² is het marktconform voor een nieuwbouwappartement in Wassenaar. De buurt De Deijl is gewild vanwege de rust en groene omgeving, wat de prijs ondersteunt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn maandlasten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Een A++-label is het best haalbare en draagt bij aan een duurzaam wooncomfort.

Hoe is de bereikbaarheid van Wassenaar met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 km afstand, dus je bent ongeveer tien minuten met de fiets of auto onderweg. Vanaf daar kun je naar Den Haag en Leiden reizen.