Appartement te huur: Heemstedelaan 131, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
HurenUtrechtAppartementenHeemstedelaan 131

Heemstedelaan 131

Nieuw Hoograven-Noord, Utrecht

€ 1.859 p.m.
Buurt Nieuw Hoograven-Noord, UtrechtBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rustig wonen in Nieuw Hoograven-Noord

Dit appartement aan de Heemstedelaan 131 ligt in een rustige, groene buurt in Utrecht-Zuid. Het is een fijne plek voor wie houdt van een beetje rust, maar toch dicht bij de stad wil zitten. De woning uit 2008 is energiezuinig met label A+ en heeft een prettige indeling. Met een huurprijs van €1.859 per maand is het een marktconform aanbod vergeleken met andere appartementen in Utrecht.

De buurt: Nieuw Hoograven-Noord

Nieuw Hoograven-Noord is een buurt waar het prettig wonen is, volgens de enige bewoner die een review achterliet: "Rustig en fijn", hij woont er al 53 jaar en noemt het een "heerlijk wijk" met leuke buren en een actieve buurtapp. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen om de hoek. Meer weten? Bekijk de buurt Nieuw Hoograven-Noord.

Het dagelijks leven

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, die op een paar minuten lopen ligt. Ook PLUS en Lidl zijn om de hoek te vinden. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de straat, zoals KBS St. Jan de Doper (twee straten verder) en Openbare Basisschool De Hoge Raven (om de hoek). Het station is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.859 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte5345m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtNieuw Hoograven-Noord
WijkZuid
GemeenteUtrecht

Locatie

Heemstedelaan 131, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.2
Bep
12-12-2024
Rustig en fijn

Her wijk is hoograven rustig wonen straaik woon in hoograven al 53 jaar heerlijk wijk t is altijd netjes gebeuren geen rare dingen tot nu toe buren zijn leuk we hebben ook een buurt ap en gaat volgen jaar ook mee doen aan t buurtfeest er zijn geen dingen stuk gaan dan belt die het gevonden maak er werk van we hebben ook al die fietsen staand en liggende iemand heeft er wat van gezegd en en hebben et geen last van en zitten nou op de buurt ap heerlijk to h

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Hoograven-Noord

Inwoners2.275
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw Hoograven-Noord

Woningvoorraad1.152
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

62 binnen 5 km

Albert Heijn
't Goylaan 66G
112m
PLUS
Smaragdplein 216-218
672m
Lidl
Smaragdplein 101
719m

Scholen

112 binnen 5 km

KBS St. Jan de Doper
Basisonderwijs · 167 leerlingen
133m
Openbare Basisschool De Hoge Raven
Basisonderwijs · 286 leerlingen
212m
Da Costa Basisschool Hoograven
Basisonderwijs · 222 leerlingen
319m

Veelgestelde vragen

Over Heemstedelaan 131, Utrecht

Welk energielabel heeft Heemstedelaan 131?

De woning aan Heemstedelaan 131 in Utrecht heeft energielabel A+.

Is €1.859 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.859 ligt iets boven de gemiddelde huurprijs in de buurt (€1.807) en is vergelijkbaar met de mediaan (€1.850). Het appartement is 78 m² groot, wat neerkomt op €23,83 per m², dat is hoger dan het buurtgemiddelde van €20,29 per m². De woning heeft energielabel A+, wat bijdraagt aan lagere energiekosten. Of de prijs eerlijk is, hangt af van wat je zoekt; het is een marktconform aanbod.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Nieuw Hoograven-Noord worden gemiddeld in 11 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in de buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in Nieuw Hoograven-Noord?

Op basis van één bewonersreview wordt de buurt als rustig en fijn ervaren. De bewoner woont er al 53 jaar en noemt het een heerlijke wijk met leuke buren en een actieve buurtapp. Er zijn geen rare dingen, het is altijd netjes. De buurt heeft een gemiddelde score van 9,17 uit 1 review.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 112 meter, en er zijn meerdere basisscholen binnen 500 meter. Ook een huisartsenpraktijk, restaurant en park zijn dichtbij. Het treinstation is op 1,6 km, ongeveer 20 minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is het op een na beste label (na A++++). Je kunt daardoor lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het draagt ook bij aan een beter milieu.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?