Appartement te koop: Heereweg 128, Schoorl

Heereweg 128

Schoorl met Bregtdorp, Bergen (Noord-Holland)

€ 765.000
Buurt Schoorl met Bregtdorp, SchoorlBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 394m²
394m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Schoorl

Dit appartement aan de Heereweg in Schoorl ademt historie met een bouwjaar van 1910. Met 394 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de regio. De vraagprijs van €765.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de ligging. Bekijk ook andere appartementen in Bergen (Noord-Holland) voor een vergelijking.

De buurt Schoorl met Bregtdorp

Schoorl met Bregtdorp is een rustige buurt met veel 65-plussers en een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan een ruimtelijk gevoel. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer over de buurt Schoorl met Bregtdorp vind je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza op een paar minuten lopen, of bij Jumbo iets verderop. In de buurt zijn ook basisscholen: Openbare Basisschool Teun De Jagger ligt om de hoek, en Basisschool Het Klimduin op loopafstand. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 1.942
Woonoppervlakte394m²
Perceeloppervlakte920m²
Bouwjaar1910
EnergielabelG
BuurtSchoorl met Bregtdorp
WijkSchoorl
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Heereweg 128, Schoorl

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoorl met Bregtdorp

Inwoners3.265
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Ekoplaza
Heereweg 13
1188m
Jumbo
Heereweg 3
1296m
SPAR
Heereweg 279
1795m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool Teun De Jager
Basisonderwijs · 170 leerlingen
833m
Basisschool Het Klimduin
Basisonderwijs · 75 leerlingen
1792m
Kindcentrum de Hoge Ven - De Doorbraak
Basisonderwijs · 182 leerlingen
4005m

Veelgestelde vragen

Over Heereweg 128, Schoorl

Welk energielabel heeft Heereweg 128?

De woning aan Heereweg 128 in Schoorl heeft energielabel G.

Is €765.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €765.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Schoorl, maar het woonoppervlak van 394 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten, wat de totale woonlasten beïnvloedt.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoorl met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat betekent dat voorzieningen zoals winkels en scholen op loop- of fietsafstand liggen, maar voor verder reizen is een auto handig.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1910?