Appartement te koop: Helmstraat 2E, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenHelmstraat 2E

Helmstraat 2E

Statenkwartier, Den Haag

€ 1.150.000
Buurt Statenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Hoogvliet op 191m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in het Statenkwartier

Dit ruime appartement aan de Helmstraat ademt de sfeer van het oude Den Haag. Met 157 m² woonoppervlak en energielabel A combineert het klassieke allure met moderne zuinigheid. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige, diverse buurt met statige oude huizen en brede, groene straten. Een bewoner zegt: "Het is een fantastisch mooie buurt." Een ander noemt het "bruisend wonen" en waardeert de nabijheid van parken, de Frederik Hendriklaan en de vele scholen. De buurt scoort gemiddeld een 8,07 op basis van twee beoordelingen. Het is een dichtbevolkte wijk met veel buurt Statenkwartier.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (379 m) of bij Hoogvliet (191 m). Voor de kinderen zijn basisscholen als De Parachute en Bloemcampschool op loopafstand. De tram en bus rijden frequent, en het strand is met het openbaar vervoer goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Vries Robbé B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 7.325
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte328m²
Bouwjaar1904
EnergielabelA
BuurtStatenkwartier
WijkGeuzen- en Statenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Helmstraat 2E, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Nout
15-05-2025
Mooi coherent deel van Den Haag

Het is een fantastisch mooie buurt

8.3
Max
09-01-2025
Bruisend wonen in Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt waar mensen wonen die vele talen spreken. Daardoor is het een zeer diverse groep mensen die er woont. Natuur is dichtbij in de vorm van Parken en Bos. Mooie en echt oude huizen geven het een statig karakter en het geeft sfeer. De straten zijn lang en wijds opgezet met veel bomen. Ik voel me er erg veilig en de grote winkelstraat van de Fred zo dichtbij is perfect! Er wordt ook veel georganiseerd voor buurtbewoners, zowel jong als oud. De straten zijn over het algemeen vrij schoon, soms wat zwerfafval maar niet veel. Ook zijn er veel basisscholen en Middelbare scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend met de tram en bus die zeer frequent rijden en tot laat 's avonds nog uit het centrum of van het strand rijden, heel fijn! Je kan prima zonder auto in deze buurt als stel van 2 personen zonder kinderen. Enig verbeterpunt, meer ruimte is er nodig voor alle fietsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners10.475
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad5.166
Gem. WOZ-waarde€ 675.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen40%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Hoogvliet
Badhuisstraat 401
191m
Aldi
Westduinweg 1245
308m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
379m

Veelgestelde vragen

Over Helmstraat 2E, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Helmstraat 2E?

De woning aan Helmstraat 2E in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 31% boven de gemiddelde vraagprijs van €877.879 in de buurt. De mediaanprijs in Statenkwartier is €724.250, maar dit appartement is met 157 m² en energielabel A bovengemiddeld. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.715, wat bij dit oppervlak neerkomt op €7.325 per m². Het is dus aan de hoge kant, maar de kenmerken rechtvaardigen deels de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van het Statenkwartier?

De buurt is goed bereikbaar met tram en bus, die frequent rijden tot laat. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand. De auto is niet noodzakelijk, maar de A12 en N44 zijn via de Utrechtsebaan bereikbaar. De omgevingsadressendichtheid is 4.347, wat duidt op een zeer stedelijke omgeving.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

In Statenkwartier is 29% eengezinswoning en 58% koopwoning. De meeste woningen zijn voor 1945 gebouwd (93,2%). Het appartement uit 1904 past in het historische straatbeeld. De buurt heeft een mix van huishoudens: 2.370 eenpersoonshuishoudens en 1.500 huishoudens met kinderen.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 347. Een bewoner zegt zich er erg veilig te voelen. De straten zijn over het algemeen schoon, met af en toe wat zwerfafval. De buurt heeft een actieve gemeenschap die activiteiten organiseert voor jong en oud.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,3 km afstand. Bewoners noemen de nabijheid van parken en bos als pluspunt. Het Statenkwartier heeft veel groen en bomen, wat bijdraagt aan de sfeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat zeer zuinig is. In de buurt heeft slechts 16,7% van de woningen label A en 5,6% label A+. Dit appartement is dus energiezuiniger dan de meeste woningen in Statenkwartier, waar 37% label D of lager heeft.