Appartement te huur: Helperpark 340, Groningen
HurenGroningenAppartementenHelperpark 340

Helperpark 340

Europapark, Groningen

€ 1.275 p.m.
Buurt Europapark, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Helperpark 340: een modern appartement in een groene stadswijk

Dit appartement uit 2020 met energielabel A+ is een voorbeeld van hedendaags wonen. De 71 vierkante meter zijn slim ingedeeld, met een fijne woonkamer en een open keuken. De huurprijs van €1.275 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze buurt. Het is een van de appartementen in Groningen die nu beschikbaar zijn.

Europapark: rustig en groen, vlak bij het station

Europapark is een rustige, groene buurt met veel water en parken. De bewoner die een review achterliet zegt: "Hele prettige ervaring. Je hebt er makkelijk naar je zin en hebt er geen problemen. Heel rustig en fijn." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Het treinstation is om de hoek. Meer over de buurt Europapark.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen op loopafstand

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (twee straten verder), Poiesz (vijf minuten lopen) of Albert Heijn (tien minuten lopen). Basisscholen zoals de Groningse Schoolvereniging en Joseph Haydn-School zijn op loopafstand, en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stienstra en Stienstra op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.275 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte3270m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+
BuurtEuropapark
WijkZuidoost
GemeenteGroningen

Locatie

Helperpark 340, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Daisy
26-06-2024
Goed en veilig

Hele prettige ervaring. Je hebt er makkelijk naar je zin en hebt er geen problemen. Heel rustig en fijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Europapark

Inwoners1.305
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Europapark

Woningvoorraad935
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Jumbo
Boumaboulevard 525
401m
Poiesz
De Savornin Lohmanlaan 86
720m
Albert Heijn
Helperplein 4
979m

Scholen

67 binnen 5 km

Groningse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 857 leerlingen
545m
Joseph Haydn-School
Basisonderwijs · 645 leerlingen
658m
Zernike College voor ATHENEUM HAVO MAVO VBO
Voortgezet onderwijs · 1035 leerlingen
743m

Veelgestelde vragen

Over Helperpark 340, Groningen

Welk energielabel heeft Helperpark 340?

De woning aan Helperpark 340 in Groningen heeft energielabel A+.

Is €1.275 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.275 ligt iets boven de mediaanhuur in de buurt (€1.243), maar is lager dan het gemiddelde (€1.291). Met 71 m² en energielabel A+ is de prijs per m² (€17,96) gunstiger dan het buurtgemiddelde van €20,02. Het is een marktconforme prijs voor een modern, energiezuinig appartement in een gewilde buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 300 meter afstand, dus om de hoek. Daarmee ben je snel in het centrum van Groningen of verder. Ook de bushaltes in de buurt bieden goede verbindingen. De auto kun je kwijt in de parkeergelegenheid bij het complex.

Wat voor buren en sfeer kan ik verwachten in Europapark?

Europapark is een rustige, groene buurt met veel waterpartijen. De enige review spreekt van een 'heel prettige ervaring' en 'rustig en fijn'. De bevolking bestaat voor een groot deel uit eenpersoonshuishoudens en 65-plussers, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn weinig kinderen, dus het is vooral een stille woonwijk.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Jumbo (400 m), Poiesz (720 m) en Albert Heijn (979 m). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Groningse Schoolvereniging (545 m) en Joseph Haydn-School (658 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Zernike College op 743 m.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is een indicatie dat de woning goed geïsoleerd is en moderne installaties heeft.

Hoeveel appartementen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 11 huurappartementen te huur in Europapark, met prijzen variërend van €1.133 tot €1.495. Dit appartement is met €1.275 een van de middenprijzige opties. De gemiddelde huurprijs per m² is €20,02, dus dit appartement is relatief gunstig geprijsd.