Appartement te koop: Herman Costerstraat 39, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenHerman Costerstraat 39

Herman Costerstraat 39

Transvaalkwartier-Midden, Den Haag

€ 249.500
Buurt Transvaalkwartier-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 485m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een betaalbaar appartement in een levendige Haagse buurt

Dit appartement aan de Herman Costerstraat 39 in Den Haag is een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een bruisende stadswijk. Met 49 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €249.500 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €381.980, wat deze woning een scherpe optie maakt in de huidige markt. Vergelijk dit met andere appartementen in Den Haag om een goed beeld te krijgen.

Transvaalkwartier-Midden: een diverse en levendige buurt

De buurt Transvaalkwartier-Midden is een van de meest stedelijke delen van Den Haag, met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden, en de inkomens zijn gemiddeld. De buurt heeft een mix van vooroorlogse en nieuwere woningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners, maar de buurt staat bekend om zijn levendigheid en multiculturele sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 5 minuten lopen) of bij de Lidl iets verderop. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en KC de Telescoop op loopafstand, al is dat wel een flinke wandeling van ruim 3 kilometer. Het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 2,8 km afstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hooghlanden makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 5.092
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte2642m²
Bouwjaar1973
EnergielabelE
BuurtTransvaalkwartier-Midden
WijkTransvaalkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Herman Costerstraat 39, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Transvaalkwartier-Midden

Inwoners5.005
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Transvaalkwartier-Midden

Woningvoorraad1.857
Gem. WOZ-waarde€ 267.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

96 binnen 5 km

Albert Heijn
Steijnlaan 106
485m
Lidl
Wesselsstraat 500
585m
SPAR express
Kaapseplein 100
670m

Scholen

12 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3295m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3730m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
3893m

Veelgestelde vragen

Over Herman Costerstraat 39, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Herman Costerstraat 39?

De woning aan Herman Costerstraat 39 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €249.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €249.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €381.980. De mediaanprijs in Transvaalkwartier-Midden is €360.000. Dit appartement is dus relatief goedkoop, maar wel kleiner dan gemiddeld (49 m² versus 93 m²). De prijs per m² is met €5.092 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.115 per m².

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige energiezuinigheid. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 30% van de koopwoningen label A+ en 20% label A, dus dit appartement scoort minder goed.

Hoe is de buurt Transvaalkwartier-Midden?

Het is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid (omgevingsadressendichtheid 8.190). Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een mix van woningen, waarvan 30% voor 1945 is gebouwd en 30% na 2010. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen en middelbare scholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is De Parachute op 3,3 km, gevolgd door PCBS Groen van Prinsterer op 3,7 km. Voor voortgezet onderwijs zijn Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum op ongeveer 4 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste periode 317 misdrijven geregistreerd. Dit is een relatief hoog aantal, maar past bij een stedelijke omgeving. Het is aan te raden om zelf een indruk te krijgen door een keer door de buurt te lopen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden verkochte woningen gemiddeld 67 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar niet uitzonderlijk. De markt is dus niet extreem snel, maar ook niet heel traag.

Hooghlanden makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar