Appartement te koop: Hollandia 4, Veenendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenVeenendaalAppartementenHollandia 4

Hollandia 4

Engelenburg, Veenendaal

€ 340.000
Buurt Engelenburg, VeenendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 429m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Veenendaal

Dit appartement aan Hollandia 4 in Veenendaal ademt rust en ruimte. Met 96 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €340.000 is marktconform voor appartementen in Veenendaal.

De buurt Engelenburg

Engelenburg is een levendige buurt met veel voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,48. Een bewoner zegt: "Gezellig". Een ander noemt echter dat de buurt achteruitgaat en dat er overlast is van hangjongeren en zwerfvuil. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens in de buurt doorsnee zijn. Bekijk meer over de buurt Engelenburg.

Het leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij Albert Heijn, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Hoogvliet ook dichtbij. Kinderen kunnen naar Wereldkidz De Vlieger, twee straten verder, of naar Montessori Kind Centrum Aan de Basis, op loopafstand. Het station van Veenendaal is tien minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 340.000
Prijs per m²€ 3.542
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1255m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtEngelenburg
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Hollandia 4, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

5.6
jr
03-03-2026
buurt gaat hard achteruit. meer controle door gemeenten of politie, maar helaas word dat niet gedaan.

word steeds slechter, veel hangmensen, zowel sávonds als s'nachts, vuil word overal neer gegooit zakken niet opgehaald zodat de ratten erover heen lopen, zwervers in het pand, overal word er geplast. het is te triest voor woorden daar.

9.4
Cornelia
13-11-2023
Goed

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Engelenburg

Inwoners3.760
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Passage 50
429m
Hoogvliet
Brouwersgracht 100
553m
Ekoplaza
Prins Bernhardlaan 1
785m

Scholen

35 binnen 5 km

Wereldkidz De Vlieger
Basisonderwijs · 180 leerlingen
374m
Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
623m
Montessori Kind Centrum Aan de Basis
Basisonderwijs · 246 leerlingen
684m

Veelgestelde vragen

Over Hollandia 4, Veenendaal

Welk energielabel heeft Hollandia 4?

De woning aan Hollandia 4 in Veenendaal heeft energielabel A.

Is €340.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €340.000 is marktconform voor een appartement van 96 m² met energielabel A in Veenendaal. Het bouwjaar 1985 is gemiddeld voor de buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Veenendaal ligt op 1 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3099 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat zijn de bijkomende kosten naast de koopsom?

Naast de koopsom moet je rekening houden met kosten zoals overdrachtsbelasting (2% voor woningen onder de 510.000 euro), notariskosten en eventuele taxatiekosten. Het energielabel A betekent lage energiekosten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe is de buurt Engelenburg om in te wonen?

Engelenburg is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Bewoners geven de buurt een 7,48. Er zijn zowel positieve als negatieve geluiden: sommigen vinden het gezellig, anderen ervaren overlast van hangjongeren en zwerfvuil. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool Wereldkidz De Vlieger ligt op 374 meter, Montessori Kind Centrum Aan de Basis op 684 meter en Johannes Calvijnschool op 862 meter. Voor voortgezet onderwijs is Rembrandt College op 623 meter.

Wat is de staat van het onderhoud van dit appartement?

Het appartement is gebouwd in 1985 en heeft energielabel A, wat wijst op goede isolatie en moderne installaties. De exacte staat van onderhoud is niet bekend uit de gegevens. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op de staat van kozijnen, dak en installaties.