Appartement te koop: Hoofdstraat 159-65, Hoogeveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHoogeveenAppartementenHoofdstraat 159-65

Hoofdstraat 159-65

Centrum, Hoogeveen

€ 299.500
Buurt Centrum, HoogeveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 421m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

In het hart van Hoogeveen

Dit appartement aan de Hoofdstraat ademt de levendigheid van het centrum. Met 103 m² woonoppervlak is het ruim opgezet. De woning uit 1979 is solide gebouwd en vraagt om een eigen invulling. De vraagprijs van €299.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Hoogeveen.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is het kloppende hart van Hoogeveen. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een levendige sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Jumbo of Nettorama, beide op een paar minuten lopen. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals obs Villa Kakelbont, twee straten verder, en Juliana van Stolbergschool op loopafstand. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bruins Slot & Kroezen Makelaardij o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 2.908
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte1098m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkHoogeveen
GemeenteHoogeveen

Locatie

Hoofdstraat 159-65, Hoogeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.450
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad997
Gem. WOZ-waarde€ 217.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Tamboerpassage 1
421m
Nettorama
Schutsplein 100
444m
Lidl
Schutsplein 49
492m

Scholen

36 binnen 5 km

obs Villa Kakelbont
Basisonderwijs · 88 leerlingen
117m
Juliana van Stolbergschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
493m
Gespecialiseerd Onderwijs Hoogeveen (SO de Aventurijn), locatie van Gogh
Speciaal onderwijs · 47 leerlingen
603m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 159-65, Hoogeveen

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 159-65?

De woning aan Hoofdstraat 159-65 in Hoogeveen heeft energielabel C.

Is €299.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €352.800, maar dat is inclusief duurdere woningen. De mediaanprijs is precies €299.500, dus deze woning zit op het middelpunt. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €338.935 weg, maar die waren gemiddeld 109 m². Dit appartement is met 103 m² iets kleiner, dus de prijs is in lijn met de markt.

Hoe is de buurt Centrum in Hoogeveen om in te wonen?

Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook jongeren. De stedelijkheidsgraad is hoog, dus je hebt veel winkels, horeca en cultuur om de hoek. Het is een fijne plek voor wie van een bruisende omgeving houdt, maar let op: er is ook meer geluid en drukte dan in een rustige buitenwijk.