Appartement te koop: Hoofdstraat 191A, Santpoort-Noord
KopenVelsenAppartementenHoofdstraat 191A

Hoofdstraat 191A

Bloemenbuurt, Velsen

€ 379.000
Buurt Bloemenbuurt, Santpoort-NoordBekijk buurt
Dekamarkt op 348m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Santpoort-Noord

Dit appartement aan de Hoofdstraat 191A ademt historie. Het bouwjaar 1810 geeft de woning een bijzondere uitstraling, met royale plafondhoogtes en authentieke details. Met 62 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor appartementen in Velsen.

De Bloemenbuurt: rustig en groen

De buurt Bloemenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. De bevolking is gemengd: veel 45-plussers, maar ook jonge gezinnen. Het is een plek waar mensen graag wonen vanwege de nabijheid van duinen en strand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Dekamarkt om de hoek (op 348 meter). Voor de kinderen is de Bosbeekschool op loopafstand (340 meter). Ook de Parnassia-school is dichtbij (505 meter). De gemeente Velsen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 6.113
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte85m²
Bouwjaar1810
EnergielabelD
BuurtBloemenbuurt
WijkSantpoort-Noord
GemeenteVelsen

Locatie

Hoofdstraat 191A, Santpoort-Noord

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt

Inwoners1.140
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dekamarkt
Hagelingerweg 28
348m
Vomar
Galle Promenade 15-19
1096m
Dekamarkt
Galle Promenade 45
1119m

Scholen

62 binnen 5 km

Bosbeekschool
Basisonderwijs · 247 leerlingen
340m
Parnassia
Basisonderwijs · 331 leerlingen
505m
Het Molenduin Santpoort
Speciaal onderwijs · 58 leerlingen
638m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 191A, Santpoort-Noord

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 191A?

De woning aan Hoofdstraat 191A in Santpoort-Noord heeft energielabel D.

Is €379.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor een appartement van 62 m² in Santpoort-Noord. Het bouwjaar 1810 geeft karakter, maar energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 1,0 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 1683, wat duidt op een matig stedelijk gebied. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er is voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor soort buurt is de Bloemenbuurt?

De Bloemenbuurt is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (77%). Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. Het aantal misdrijven is laag (75 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.