Appartement te koop: Hoofdstraat 57, Amstenrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenBeekdaelenAppartementenHoofdstraat 57

Hoofdstraat 57

Amstenrade, Beekdaelen

€ 189.000
Buurt Amstenrade, AmstenradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 138m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amstenrade

Dit appartement aan de Hoofdstraat 57 in Amstenrade ademt de sfeer van een dorpse straat met een rijke historie. Het is een woning uit 1931, met een oppervlakte van 60 m² en energielabel G, dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van € 189.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze staat, maar de ligging in het centrum van het dorp maakt het een bijzondere optie. Vergelijk het aanbod met andere appartementen in Beekdaelen om te zien of dit bij je past.

De buurt Amstenrade

Amstenrade is een rustige, groene buurt in de gemeente Beekdaelen. Het is een dorp waar het leven in een wat lager tempo gaat, met veel oudere inwoners en een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren, maar de cijfers laten zien dat het een hechte gemeenschap is. De buurt Amstenrade biedt een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Het dagelijks leven in de straat

De Hoofdstraat is de centrale straat van Amstenrade, waar je 's ochtends snel een brood kunt halen bij de Albert Heijn, die naast de deur ligt. Ook de Jumbo en SPAR express zijn op loopafstand. Voor kinderen is er Basisschool De Verrekijker om de hoek, en het Sint-Janscollege voor voortgezet onderwijs op tien minuten lopen. De gemeente Beekdaelen biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ralf Trafas Makelaardij en Vastgoed op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 3.150
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte263m²
Bouwjaar1931
EnergielabelG
BuurtAmstenrade
WijkAmstenrade - Oirsbeek
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Hoofdstraat 57, Amstenrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstenrade

Inwoners1.680
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdstraat 45
138m
Jumbo
Markt 20
1307m
SPAR express
Akerstraat-Noord 57
1530m

Scholen

33 binnen 5 km

Basisschool De Verrekijker
Basisonderwijs · 239 leerlingen
358m
Sint-Janscollege
Voortgezet onderwijs · 1117 leerlingen
1093m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 229 leerlingen
1236m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 57, Amstenrade

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 57?

De woning aan Hoofdstraat 57 in Amstenrade heeft energielabel G.

Is € 189.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 189.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 60 m² met energielabel G en bouwjaar 1931. In Amstenrade liggen de prijzen voor vergelijkbare woningen vaak lager, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat van het appartement en de ligging.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is aan te raden om te investeren in isolatie en dubbel glas om het wooncomfort te verbeteren en de energierekening te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Amstenrade met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor langere reizen. Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loopafstand, zoals de supermarkt en basisschool.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, Basisschool De Verrekijker ligt op 358 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs is het Sint-Janscollege op 1,1 km afstand. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Regenboog en De Sprong binnen 1,5 km.

Wat voor type buurt is Amstenrade?

Amstenrade is een rustige, dorpse buurt met veel oudere inwoners en een mix van gezinnen. Het is niet erg stedelijk (stedelijkheidsklasse 4), met een omgevingsadressendichtheid van 725 adressen per km². Er is een park op 300 meter afstand en een bibliotheek op 500 meter.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, de Albert Heijn ligt op 138 meter afstand. Ook zijn er een Jumbo, SPAR express en Aldi binnen 2 km. Daarnaast zijn er een restaurant op 400 meter en een huisartsenpraktijk op 600 meter.