Appartement te koop: Hoofdstraat 57, Liessel
KopenDeurneAppartementenHoofdstraat 57

Hoofdstraat 57

Liessel kern, Deurne

€ 529.057
Buurt Liessel kern, LiesselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Hoofdstraat 57 in Liessel is een verrassend ruime woning met 179 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 1961 geeft het karakter, maar met energielabel B is het ook redelijk zuinig. De vraagprijs van €529.057 is aan de hoge kant voor een appartement in deze regio, maar de royale oppervlakte maakt het bijzonder. Vergelijk het met andere appartementen in Deurne.

Liessel kern: een dorpse gemeenschap

Liessel kern is een rustige buurt met een mix van inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische dorpsgemeenschap is met veel eengezinswoningen. De buurt Liessel kern heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat je terugziet in de rustige straten.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de basisschool De Zonnebloem is op loopafstand. De gemeente Deurne biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op korte afstand.

Aangeboden door DOOR Martijn

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DOOR Martijn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.057
Prijs per m²€ 2.956
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte625m²
Bouwjaar1961
EnergielabelB
BuurtLiessel kern
WijkLiessel
GemeenteDeurne

Locatie

Hoofdstraat 57, Liessel

Buurt statistieken

Gegevens uit Liessel kern

Inwoners2.360
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Oude Molen 2
311m
PLUS
Zeilbergsestraat 46-48
4758m
Jumbo
Schelde 40
4888m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Zonnebloem
Basisonderwijs · 206 leerlingen
324m
De Korenaer Deurne
Speciaal onderwijs · 82 leerlingen
2828m
VSO De Korenaer (JeugdzorgPlus)
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
2919m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 57, Liessel

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 57?

De woning aan Hoofdstraat 57 in Liessel heeft energielabel B.

Is de prijs van €529.057 marktconform voor dit appartement?

De prijs is aan de hoge kant voor een appartement in Liessel, maar de 179 m² woonoppervlak is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe belangrijk je die extra ruimte vindt.

Hoe is de bereikbaarheid van Liessel?

Liessel is een dorp in de gemeente Deurne. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en landelijk.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1961?

Een woning uit 1961 kan verouderde installaties hebben, maar het energielabel B wijst op redelijke isolatie. Vraag de verkoper naar de onderhoudshistorie.