Appartement te koop: Hoogstraat 14, Thorn
KopenMaasgouwAppartementenHoogstraat 14

Hoogstraat 14

Thorn, Maasgouw

€ 325.000
Buurt Thorn, ThornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 253m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
Aldi op 318m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met een verhaal

Dit appartement aan de Hoogstraat 14 in Thorn ademt historie. Het bouwjaar 1720 geeft het pand een bijzondere uitstraling, met 253 vierkante meter woonoppervlakte. De vraagprijs van €325.000 is opvallend scherp vergeleken met andere appartementen in Maasgouw.

Thorn: een dorp met karakter

Thorn is een rustige buurt in de gemeente Maasgouw. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers (32%), en er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens. Het is een dorp waar het leven in een rustig tempo gaat.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die om de hoek zit. Basisschool De Koningsspil is twee straten verder. De huisartsenpraktijk is ook vlakbij, net als een restaurant voor een avondje uit.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Roermond aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 1.285
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1720
BuurtThorn
WijkThorn
GemeenteMaasgouw

Locatie

Hoogstraat 14, Thorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Thorn

Inwoners2.375
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Thorn

Woningvoorraad1.214
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Akker 5
318m
Albert Heijn
Begoniastraat 12
1933m
Lidl
Markt 9
3790m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool De Koningsspil
Basisonderwijs · 130 leerlingen
429m
Cluster HIN
Basisonderwijs · 183 leerlingen
1991m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Medardus
Basisonderwijs · 108 leerlingen
2519m

Veelgestelde vragen

Over Hoogstraat 14, Thorn

Is €325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in Thorn. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €486.250, en dit is het goedkoopste appartement dat nu te koop staat. Het is een scherpe prijs voor een woning van 253 m².

Hoe oud is dit appartement en wat betekent dat voor onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 1720, wat betekent dat het een historisch pand is. Oudere woningen kunnen meer onderhoud vergen, maar de exacte staat is niet bekend. Het energielabel is niet vermeld, maar in de buurt heeft 22% van de woningen een label D of lager.

Wat is de ligging van Thorn ten opzichte van voorzieningen?

Thorn is een dorp met basisvoorzieningen dichtbij. De Aldi en basisschool De Koningsspil zijn op loopafstand. Voor een treinstation moet je 12,3 km reizen, en het voortgezet onderwijs is 9,7 km verderop. De omgevingsadressendichtheid is laag (406), wat duidt op een rustige omgeving.