Appartement te koop: Hoogstraat 30D, Vlaardingen
KopenVlaardingenAppartementenHoogstraat 30D

Hoogstraat 30D

Centrum, Vlaardingen

€ 359.000
Buurt Centrum, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 99m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het hart van Vlaardingen

Dit appartement aan de Hoogstraat 30D ademt historie: het is gebouwd in 1869 en heeft met 97 m² een royale oppervlakte. De woning heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua isolatie. Met een vraagprijs van €359.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de unieke uitstraling en het energielabel maken het een interessante optie. Bekijk ook andere appartementen in Vlaardingen voor een breder beeld.

Centrum: levendig en divers

De buurt Centrum is een bruisende wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is goed maar kan beter!", hij noemt overlast van afval en drugsgebruikers, maar voelt zich zelf niet onveilig. De buurt telt ruim 6400 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De woningvoorraad bestaat voor bijna de helft uit koopwoningen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Centrum.

Dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk, die naast de deur zit op 99 meter. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals IKC 't Palet op 99 meter en IKC De Bavinck op 497 meter. Het voortgezet onderwijs ligt op 1,6 km afstand. De gemeente Vlaardingen biedt een compleet pakket aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlietlanden NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 3.701
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1869
EnergielabelB
BuurtCentrum
WijkCentrum
GemeenteVlaardingen

Locatie

Hoogstraat 30D, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Jaïr
25-08-2024
Het is goed maar kan beter!

Last van het afval en de drugsgebruikers in de omgeving ik ben dan wel een redelijk groot gebouwde man dus ik voel me zeker niet onveilig maar vele buren zeker wel en ik mis de bomen en natuur die er vroeger nog wel was

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners6.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad3.577
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Dirk
Gedempte Biersloot 7
99m
Albert Heijn
Veerplein 112
400m
Lidl
Schiedamseweg 39-41
468m

Scholen

66 binnen 5 km

IKC 't Palet
Basisonderwijs · 390 leerlingen
99m
Ericaschool
Speciaal onderwijs · 135 leerlingen
278m
IKC De Bavinck
Basisonderwijs · 255 leerlingen
497m

Veelgestelde vragen

Over Hoogstraat 30D, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Hoogstraat 30D?

De woning aan Hoogstraat 30D in Vlaardingen heeft energielabel B.

Is €359.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€307.608) en ook boven de mediaan (€330.000). Het appartement is met 97 m² wel ruimer dan het gemiddelde (92 m²) en heeft energielabel B, wat gunstig is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de specifieke kenmerken van deze woning.

Hoe is de buurt Centrum in Vlaardingen?

Centrum is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid (omgevingsadressendichtheid 3925). Er zijn veel voorzieningen, zoals supermarkten, scholen en horeca. Een bewoner noemt overlast van afval en drugsgebruikers, maar voelt zich zelf veilig. De buurt heeft een mix van inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 8,3% van de koopwoningen label A, en 25% label C. Label B is dus bovengemiddeld goed. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC 't Palet zit op 99 meter, IKC De Bavinck op 497 meter en IKC Van Kampen op 546 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,6 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 467 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is ruim 6400. Een bewoner geeft aan dat drugsgebruikers en afval voor overlast zorgen, maar hij voelt zich zelf niet onveilig.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 22 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar koopwoningen in Centrum. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.