Appartement te koop: Huis te Landelaan 340, Rijswijk (Zh)
KopenRijswijkAppartementenHuis te Landelaan 340

Huis te Landelaan 340

Huis te Lande, Rijswijk

€ 359.500
Buurt Huis te Lande, Rijswijk (Zh)Bekijk buurt
Hoogvliet op 231m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Rijswijk

Dit appartement aan de Huis te Landelaan heeft een fijne, lichte uitstraling en voelt ruim aan met 83 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1960 geeft de woning een solide basis, en energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €359.500 is marktconform voor appartementen in Rijswijk.

De buurt Huis te Lande

De buurt Huis te Lande is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners, bijna een derde is 65-plus. Er zijn ook gezinnen, maar de meeste huishoudens bestaan uit één of twee personen. De sfeer is gemoedelijk, met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage criminaliteit en veel koopwoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Hoogvliet, om de hoek op twee minuten lopen. Voor een grotere boodschap is AH XL tien minuten verder. Kinderen gaan naar basisscholen zoals KC de Telescoop of de protestants-christelijke Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. De gemeente Rijswijk biedt verder een treinstation op tien minuten lopen en voldoende voorzieningen zoals huisartsen en restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VO2 Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.500
Prijs per m²€ 4.331
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte3160m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtHuis te Lande
WijkWijk 04
GemeenteRijswijk

Locatie

Huis te Landelaan 340, Rijswijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Huis te Lande

Inwoners1.175
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

92 binnen 5 km

Hoogvliet
dr H. Colijnlaan 300
231m
Hoogvliet
Pr. Johan Friso Promenade 5
617m
AH XL
Bogaardplein 22
840m

Scholen

36 binnen 5 km

Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
3054m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
3119m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3180m

Veelgestelde vragen

Over Huis te Landelaan 340, Rijswijk (Zh)

Welk energielabel heeft Huis te Landelaan 340?

De woning aan Huis te Landelaan 340 in Rijswijk (Zh) heeft energielabel C.

Is €359.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.500 is marktconform voor een appartement van 83 m² met energielabel C in Rijswijk. Het bouwjaar 1960 is gebruikelijk voor deze buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Wat voor buren kan ik verwachten in Huis te Lande?

De buurt heeft 1.175 inwoners, met een mix van alleenstaanden (265 huishoudens) en stellen zonder kinderen (210). Er zijn 145 huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9. Ongeveer een kwart van de bewoners is 65 jaar of ouder, dus het is een rustige, gemêleerde wijk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Binnen loopafstand vind je basisscholen zoals KC de Telescoop (op 3,1 km) en de protestants-christelijke Groen van Prinsterer (3,2 km). Ook is er een school voor speciaal onderwijs en een praktijkschool voor voortgezet onderwijs. De afstanden zijn iets groter, maar met de fiets goed te doen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 56 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een zeer stedelijk gebied. Het aantal inwoners is 1.175, dus het aantal incidenten per inwoner is beperkt. De buurt oogt rustig en groen, met een park op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een appartement van deze grootte en bouwjaar. Label C is gebruikelijk voor woningen uit 1960 die enigszins zijn gemoderniseerd.