Appartement te koop: Iepstate 16, Purmerend
KopenPurmerendAppartementenIepstate 16

Iepstate 16

Stationsbuurt, Purmerend

€ 579.500
Buurt Stationsbuurt, PurmerendBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 280m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
54% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Stationsbuurt

Dit appartement aan de Iepstate 16 in Purmerend ademt rust en ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet mogelijk om de energiezuinigheid van deze woning te beoordelen. Met 110 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €579.500 is dit een aanbod dat past bij de appartementen in Purmerend.

De buurt Stationsbuurt

De Stationsbuurt is een rustige wijk met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Stationsbuurt ligt dicht bij het centrum van Purmerend.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek of de Lidl twee straten verder. Ook Albert Heijn en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kindcentrum Willem Eggert en Openbare Basisschool Weidevogels zijn beide goed bereikbaar. De gemeente Purmerend biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kocken Makelaars, welkom thuis! op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.500
Prijs per m²€ 5.268
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte13115m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
GemeentePurmerend

Locatie

Iepstate 16, Purmerend

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationsbuurt

Inwoners800
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Aldi
Poelstraat 23
280m
Lidl
Wagenweg 1A
436m
Aldi
Wagenweg 16a
489m

Scholen

42 binnen 5 km

Kindcentrum Willem Eggert
Basisonderwijs · 270 leerlingen
216m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Tangram
Speciaal onderwijs · 183 leerlingen
455m
Openbare Basisschool Weidevogels
Basisonderwijs · 466 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Iepstate 16, Purmerend

Welk energielabel heeft Iepstate 16?

De woning aan Iepstate 16 in Purmerend heeft energielabel A.

Is de prijs van €579.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €579.500 voor een appartement van 110 m² in de Stationsbuurt is aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, en de ligging nabij het centrum en station draagt bij aan de waarde. Vergelijkbare appartementen in de omgeving worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de woning?

De woning ligt op ongeveer 1 km van het treinstation, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven, dus het is niet bekend hoe energiezuinig het appartement is.